Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhesség vagy sem?

Most akkor terhesség vagy sem?

Figyelt kérdés

A nemvárt előtt 2 nappal, a 12. dpo-n halvány, de határozott pozit teszteltem. A nemvárt napján egy másik márkájú teszttel szintén nagyon halvány, de pozi. Ez volt tegnap. Ma úgy gondoltam, megismétlen az első fajta teszttel. Kicsit bénáztam, mert nem sikerült egyhuzamban 10 mp-ig eltalálni a tesztet hajnalban félkómásan. Negatív. Illetve ha nagyon meresztem a szemem, mintha lenne rajta valami, de szerintem inkább negatív. A hőm 37,2, sose szokott ilyen magas lenni, régóta hőmérőzök. Egyelőre nem jött meg.

Mit gondoltok? Lehet negatív az eredmény csak a bénázásom miatt? Nincs túl nagy tapasztalatom a tesztekben, ez az első alkalom...

Mindenesetre most egy pár napra megpróbálom elengedni a dolgot, de érdekelne tapasztaltabb tesztelők véleménye :)


2018. márc. 11. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Te magad írod hogy elbanaztad a tesztelést. Akkor meg mi a kérdés? A pozitív nem lesz másnapra negatív, ilyen nincs!
2018. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, sajnos van. A kémiai terhesség. Csak az érdekel, hogy mennyit számít a folyamatos 10 mp, ha ugyanaz a vizelet mennyiség rámegy a tesztre végül... Mennyire érzékenyek ezek a tesztek az ilyen változó körülményekre
2018. márc. 11. 07:14
 3/8 anonim ***** válasza:

1. de igen, kémiai terhességnek hívják.

Bármi lehet, lehet hogy erősödik holnapra de lehet hogy megjön pár napon belül. Ha terhes vagy, attól nem lesz negatív a teszt mert 10 mp helyett 7 mp-ig érte a pisid. Hcg ugyanúgy van benne, ha van benne.


De az is lehet hogy a teszt nem volt elég érzékeny, márkán belül is lehet olyan amelyik gyengébbre sikeredett.

2018. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hcg akkor sem ürül ki egyik napról a másikra!
2018. márc. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, viszont feleződik és ha előző nap halvány volt akkor simán csökkenhet az alá a szint alá amit a teszt már nem érzékel.
2018. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számít, hogy mennyi vizelet került rá ahogy az is, hogy mennyire koncentrált a vizelet. Hiába hajnali, nem mindig ugyanolyan az sem.
2018. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jóval kevesebb került rá amúgy, mert a múltkori tesztnél nagyon sokat pisiltem 10 mp alatt, most meg épp csak csordogált, és ahogy mondtam, a célzással sem voltam a toppon :)
2018. márc. 11. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél?
2018. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!