Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő után esett újra...

Ki mennyi idő után esett újra teherbe korai terhesség alatti spontán vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nekem február 24.én volt egy spontán vetélésem 8 hetes terhesen.

Most várom a menzit utána próbálkozhatunk újra a férjemmel.

Volt esetleg valaki akinek viszonylag hamar összejött újra a baba?

Ahogy olvasgatam ilyenkor elvileg könnyebb teherbe esni.

Műtéti beavatkozásra nem volt szükség.

Jó lenne pozítiv történeteket olvasni.

Mindenkinek kitartás aki hasonló cipőbe jár.


2018. márc. 9. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm a 2. hónapban lett terhes a spontán vetélés után, egészséges kislánya született, zavartalan várandósságból. Nekem decemberben volt 6 hetesen spontán vetélésem (ezúttal elsőre megfogantam), 2 hónapot kihagytunk, februárban kezdtünk újra próbálkozni, de most nem jött össze a tesóbaba. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy stresszes hónapunk volt, meghalt nagymamám, a kisfiam 2-szer is beteg lett, holott előtte egész télen nem volt. Köszönöm, neked is kitartást!
2018. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En decemberbe veteltem, januarba mar terhes lettem, a doki azt mondta ilyen korai magatol urultnel, csak azert szoktak kerni az egy ciklust, hogy legyen mibol szamolni. Nekunk mar nem jott meg az elso mensi. Most 10+2, eddig minden a legnagyobb rendben :)
2018. márc. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Műtét volt, és utánna 9 hónappal
2018. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem juliusban volt egy spontan veteles, utana oktoberben terhes lettem, de sajnos novemberben az is elment, majd megjott decemberben es januarban mar nem.
2018. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok. Köszönöm a válaszokat.

Sajnos senkinek nem egyszerű egy ilyen dolgon keresztül mennie és ilyenkor mind úgy érezzük, hogy ez komolyan velünk történik? Lehetett volna másképp is pl. Ha épp aznap otthon maradok ha épp valamit másképp csinálok akkor nem történik meg de sajnos nem tudhatjuk a jövőt és nem segít az önmarcangolás mert sajnos az nem változtat a történteken. Én is várom hogy leteljen ez a két hét és miután megjött a mensi megint lehessen próbálkozni.

Én hiszek abban, hogy a kis lélek vissza fog költözni hozzám/hozzánk.

Szóval csajok fel a fejjel az élet megy tovább mégha néha nehéz is legyen előtettek, hogy nincs minden veszve!

Kitartás minden sors társamnak mi Nők minden akadályt képesek vagyunk le küzdeni! 💪🏼☺️

2018. márc. 11. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem febr. 16-án fejezték be műtéttel, én is 8 hetes voltam. Nekem mondtak most a kontrollon 3 hónap szünetet. Nektek azért nem kell várni vajon, mert nem volt szükség műszeres befejezésre?
2018. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen én is úgy hallottam hogy akinél szükség volt művi beavatkozásra is nekik várni kell 3 hónapot. De utána nektek is zöld a lámpa. 🚦🤙🏼

Kitartást és sok sikert kívánok.

2018. márc. 11. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi, viszont kívánom mindenkinek, aki babát szeretne!
2018. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező

Tudom hogy már régi a kérdésed de hátha meg fent vagy itt néha

Az lenne a kérdésem hogy a spontán vetélésed után mennyi időbe telt újra teherbe esned?

Köszönöm ha válaszolsz

2023. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!