Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 17 hetes terhes vagyok....

Tf1 kérdése:

Most 17 hetes terhes vagyok. November 9 meg menstruáltam. Mikor eshettem teherbe? Menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
17 héttel ezelőtt november 12 volt. ugyan nem vagyok terhes, sosem voltam, nem is tervezem mostanában, csak szoktam olvasni ezt-azt... Azt tudod, hogy az orvos az utolsó mentruációtól számolja? Bármikor teherbe eshettél, ezt így 4 hónap távlatából senki nem fogja tudni megmondani, de az orvos a menstruációtól számol.
2018. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A terhessegi kort az utolso mensi szerint szamoljak, de a fogantatas kb ra ket hettel van altalaban, peteereskor. (Ezzel nem kell szamolni, mar eleve bele van kalkulalva). Ha ultrahangokon kb 13-14 hetes korig a baba meretei megegyeztek a mensi szerinti terhessegi korral, akkor kb kozepidoben estel teherbe, nem menstruacio alatt.

Ha megirod, hogy a 12 het kornyeken mikor voltal ultrahangon (a datumot) es ott milyen CRL-t mertek, akkor nagyjabol meg lehet mondani, hogy mikor fogant meg a baba, de valoszinuleg nem napra pontosan.

2018. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!