Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha menstruáltam...

Lehetek terhes ha menstruáltam? Elég furcsa volt. Többi lent

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem görcsöltem, ami évek óta (nem is emlékszem ilyenre) nem fordult elő. Ráadásul nagyon rövid is volt, jó ha 6 db tampont elhasználtam (viszont az rendes vér). Furcsa, hogy még mindig fájdogál a mellem pedig 2 napja elmúlt és néha émelygek is. Nem akarom magamnak bebeszélni, ezért kérdezem hogy egyáltalán lehet-e, ha rendes piros vérzésem volt, igaz, nagyon kevés!
2017. máj. 23. 21:51
 1/7 anonim válasza:
Igen, ettől Függetlenül is lehetsz várandós. Egyik barátnőm 3.hónapban járt, és még akkor is menstruált normálisan.
2017. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartom valószínűnek.
2017. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is mensttuáltam 3 hónapig. Lehetsz. Tesztelj!
2017. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is gyengén menstruáltam az első nem várt-kor és csak az utána jövő tünetekből gondoltam, hogy tesztelek. Pozitív lett. A dokim azt mondta jelenthet rosszat de nem feltétlenül. Nálam végül is missed ab lett a 9. héten de sok pozitív példát is hallottam. Csinálj tesztet, ha gyanús. Ha esetleg pozitív, akár progipótlást is kaphatsz a vérzésre való tekintettel (én is kaphattam volna, de nem kértem). Majd írj, hogy mi lett! Réka


Ja és most én is hasonló cipőben vagyok, terhehsségi tünetek a mensi óta, de nekem nagyon erős volt így kizártam a dolgot. Viszont most egyre gyanúsabb,szerintem én is fogok tesztelni, bár remélem negatív, mert ezek után nem is remélném, hogy megmaradna...

2017. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Miért nem remélnéd?

Én menstruáltam. Gyönyörű kilencévesem, 156-os IQ-val, 42 hétre született. A te hormonjaid nem a gyerek életképességét mutatják!

2017. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Köszi a pozitív példát. Azért írtam ezt, mivel fél éve a menstruáció után missed ab lett a vége, pedig akkor nem gondoltam, hogy ez gond lehet. Most ugyanezzel a forgatókönyvvel miért gondolnám, hogy másképp lesz... de egyelőre még nem teszteltem, úgyhogy nem aggódom előre, amíg nincs is miért. De egyébként ha mondjuk progeszteron hiányom van, az nem gondolod, hogy hat a magzatra még ha az életképes is? Azért mondta a dokim is szerintem, hogy nem feltétlenül jelent rosszat, de jelenthet. Köszi azért! :) A héten mindenképp tesztelek. Réka
2017. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hat a gyerekre, de az nem jelenti azt, hogy "hibás" a baba. Félreérthető volt. Úgy tűnt, azt mondod, jobb lenne, ha elmenne, mert a vérzés azt jelzi, nem egészséges a baba. Ezért írtam, hogy ez nem így van.

Drukkolok!

2017. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!