Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A One Step 25-os tesztje...

A One Step 25-os tesztje mennyire megbizhato? Mikor mutatott nektek eloszor pozitivat?

Figyelt kérdés

Ma, vagy holnap (nem) kellene megjonnie. Eddig a szokasos pms tuneteim megvannak (mellerzekenyseg, ami mielott megjon, azelott 1-2 nappal alabbhagy). Mar ott tartok, hogy tegnap ota alabbhagyott az erzekenyseg, de meg nem jott meg.


One Step 25 MiU-s teszt negativ lett. Mennyire hihetek az eredmenynek?



2018. márc. 11. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Emlekeim szerint megbizhato, de nem valami erzekeny.

En a kimaradt mensi utan napokkal hasznaltam es olyan halvany lett a masodik csik rajta, hogy alig vettem eszre. De elotte 4-5 nappal masik fajta tesztem egyertelmuen pozitiv volt es elvileg mindket teszt 25-os volt.

Varj 1-2 napot es ha nem jon meg, akkor tesztelj ujra vagy ezzel, vagy masik fajtaval.

2018. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!