Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magánrendelésen reálisak ezek...

Magánrendelésen reálisak ezek az árak?

Figyelt kérdés
Budapesten a III. kerületben, az Óbudai Egészségügyi Centrum nőgyógyászatán jártam, már kétszer. Először 12.000,-Ft-ot kellett fizetni (hüvelyi UH, rákszűrés, hüvelyváladék vizsgálat), másodjára 10.000,-Ft volt (csak UH, hüvelyváladék). Elküldött a doki 3. és 21. napi vérvételre, mert nem jön össze a baba, a 3. napinál 11.000,-Ft volt, a 21. napi is ekörül lesz. Attól tartok, hogy ha sűrűbben kell járnom a dokihoz, havonta többször, UH-ra, akkor alkalmanként 10.000 rengeteg pénz. És magánrendelésen csinálják az UH-t is, nem kell külön elmennem máshová. Váltsak nőgyógyászt? A legközelebbi alkalommal azért rákérdezek a további árakra, csak meg akarom várni a vizsgálatok eredményét. Eddig még nem jártam magánrendelőben, csak SZTK-n, azért kérdezem, és sokallom ezeket az árakat.
2008. okt. 28. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hát én maganrendelesre jarok, mindig van uh, sot fenykepet is kapok a manómról, kérés nélkül, nagyon rendes az orvosom, barmikor hivhatom, naprakesz, kedves, stb, és én alkalmanként 5-6 ezer forintot fizetek. Szerintem az 5-6 ezer a normális, szerintem mindenképpen válts nődokit, én is találkoztam olyannal, aki négy éve kért 8ezer forintot, nonszensz.
2008. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hú, ez azért sok. Nekem a beutaló írásakor, gyógyszeríráskor 3000-et kér a dokim, ha bonyolultabb az ügy (cervix, UH, stb), akkor 5000-t.
2008. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem az ár reális, pláne ha kapszróla blokkot is.

mondjuk kérdés hogy a vért hol vették? ott és ott is laborozták, vagy azt az sztk-ban vették le és ott csak a kielemzésért kellett fizetned.

na mindegy én ezt nem tudnám fizetni, pedig havi 300 ezer csak az én nettom, de nem fizetném ki semmi pénzért sem. a magán dokim az éves rákszürésért kér 6000 ft-t. de ha terhes lennék akkor az sztk-ba mennék. magán dokinál is kell várni, és neki laborja nincsen ezért az összes vérvételre úgy is oda kéne mennem.

2008. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A magánrendelőben vették le a vért is. Az UH-kat is ott csinálják. Számlát is adnak, de én nem kértem. Köszi a válaszokat. Tájékozódom majd az ottani árakról a továbbiakban, attól függ, hogy milyen kezelés szükséges vérvételek után, aztán váltok ha kell, mert ezt így én sem fogom tudni fizetni. Gondoltam, hogy drága lesz, de ennyire nem számítottam.
2008. okt. 28. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a XVIII.kerbe járok, az Üllői útra magánrendelésre, és 5e ft/alkalom.
2008. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez rengeteg pénz. Igaz én nem Pesten, hanem Szegeden csináltatom meg ugyanezeket a dolgokat(Uh stb), de még soha nem fizettem 6000 Ft-nál többet.
2008. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon 5e-t fizetek,a barátnőm Nyíregyházán 10e-t,a testvérem Bpesten szintén 10e-t.Ez függ a doki hírnevétől,a várostól és attól a korháztól is ahol a doki dolgozik.
2008. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a XI. ker-ben voltam, a 3. napi vérvétel 17.000.- volt, a 21. napi már csak 3.000.-Ft. Kb. ezeket az árakat fizettem én is.
2008. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!