Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Eszlári Péter (Tatabánya)...

Dr. Eszlári Péter (Tatabánya) magánrendelésén milyen árak vannak?

Figyelt kérdés
2007. okt. 11. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mnj el és nézd meg
2007. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Írtó jó fej vagy!Semmi kedvem azért elvonatozni Tatabányára, hogy megtudjam nem tudom kifizetni. Halottam róla, hogy jó doki gondoltam így könyebb mint utazgatni. Amúgy olyanoktól vártam választ akik esetleg tudják és nem tőled akinek nincs jobb dolga mint, hogy hülyeségeket írkáljon ide.
2007. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az én válaszomat sem értékeled sokra, de nem tudod felhívni a rendelőjét? Biztosan meg lehet kérdezni az árakat. A neten sztem utána tudsz nézni a telszámának, vagy ha nem, a tudakozó biztos tudja.
2007. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Úgy tudom 4000/alkalom de biztosabb ha meg kérdezed a 34/515-488-as tel.számon!:)
2007. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!