Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óbudai Meddőségi vagy a Kaáli...

Óbudai Meddőségi vagy a Kaáli Budapesten? Árak? Vizsgálatok? Hatékonyság? Kedvesség?

Figyelt kérdés
Hova jártál? Milyen volt? A dokim ezt a kettőt ajánlotta...
2011. nov. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a versys klinikára járok, ők nagyon profik és nagyon kedvesek, a legjobb statisztikai adatokkal :) sok sikert
2011. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a kaáliba járok!Kedvesség:100%,Szaktudás:100%,Odafigyelés:100%...és a közhiedelemmel ellentétben abszolút nem érzem,hogy futószalagon kezelnék a pácienseket!

Én teljesen meg vagyok elégedve és merem ajánlani bárkinek!

2011. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Mondanátok valamit az árakról, légyszi? Mennyi egy konzultáció? Egy vérvétel és elemzés? Stb....

További tapasztalatokra is kíváncsi vagyok!

2011. nov. 3. 19:33
 4/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is Kaális vagyok, csatlakozom az előttem szólóhoz, mindenben 100%.

Pár hónapja sajnos beleszaladtam a normál TB-s nőgyógyászatba máshol, hát zongorázni lehet a különbséget!!!

Ami a leginkább megfogott a Kaáliban, hogy nem tesznek közszemlére sem a vizsgálatok, sem a műtétek alatt, mindenhol letakarnak még akkor is, ha csak a nővérke van jelen, nem érzem magam kiszolgáltatottnak.

A vizsgálatok itt kb ugyanannyiba kerülnek, mint más magánlaborokban, magánintézetekben. A gyógyszerárak ugyanazok, mint bárhol máshol, van saját gyógyszertáruk, ahol minden a kezelésekkel kapcsolatos gyógyszert be lehet szerezni, és addig van nyitva, amíg a rendelés tart.

Időpontra kell menni mindig, nincs várakozás, legfeljebb pár perc. Bármit kérdezek, választ kapok rá. A közhiedelemmel ellentétben a lombik itt is TB-re megy, beleértve a közben szükséges ultrahangokat, megbeszéléseket, és az első terhesultrahangot is.:-)

A legelső megbeszélés, regisztrálás, egyebek, az 15ezer ft volt, azóta minden látogatás a dokinál 1500, ha éppen nem lombikozunk.


A múltkor kitöltöttünk egy elégedettségi kérdőívet, az egyetlen dolog, amit a párom hiányolt, a free wifi. :-))

Amikor én kerestem meddőségi centrumot, akkor hatékonyságban ők álltak az első helyen. :-)

Azóta nem néztem, mert eszembe sem jutna máshova menni. :-)

2011. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, az lemaradt, hogy nem kötelező náluk csináltatni a vizsgálatokat, elfogadnak hozott leleteket is, ha időn belül vannak. Tehát megteheted, hogy a kiírt vizsgálatot a saját nődokiddal tb-re csináltatod meg. De ha nem akarsz sokat várni, akkor inkább a Kaáli laborját ajánlom. Azért nem tudok konkrét árat írni, mert az árak hormononként vannak megadva, így mindenkinél más lehet a végösszeg. Mi utoljára olyan 10ezer körül fizettünk, de nem emléxem, mi volt benne. Nem olyan horribilis összeg szerintem, hogy ne lehetne kifizetni, ha az ember lánya belátható időn belül akar babásodni. :-)
2011. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen a vizsgálati eredményeket máshonnét is el fogadják ha fél éven belüliek!Mi lombikra megyünk és az ehhez szükséges vizsgálatok nagy részét háziorvosommal és a nődokimmal csináltattam meg tb-re de amit tudok árak:első konzultáció:13.000ft(amiben kb fél óra beszélgetés van arról mi a gondotok,mik a lehetőségek és ehhez mik szükségesek de úgy el magyaráz az orvos mindent,hogy egy teljesen kezdő is meg érti)orvosi konz.1.500ft,alap hormon vérv.14.000ft,nőgyógy vizsgálatok,uh,rákszűrés:18.000ft,spermavizsg.:13.000ft,inszem:45.000ft,síma uh egyéb vizsgálatok nélkül:8.000ft,hív vérv.:5.000ft

Én ezeket tudom.Sokminden függ attól,hogy mi a problémátok és mi a megoldás!

Nekünk 40.000ft volt amit a kaáliban fizettünk persze ennyi sem lett volna ha nem ott csináltatjuk a spermavizsgálatot és a hív vizsgálatot!Mivel már folyik a szurizás(na az húzós összeg)így már nem fizetünk semmit,sem megbeszélésre sem uh-ra!

2011. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


100 % -os ajánlás itt is :)

2011. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uhhhh! Vannak árak!
2011. nov. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!