Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Jónás napom...

Terhes lehetek? Jónás napom 2-án volt, akkor vegigcsinaltuk. De az a menstrum 3. napja volt. Aztán a ciklusom 12. napjan kicsit belém élvezett, de utána küldtünk egy pharmatex krémet. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik. Valójában mindkettőnket foglalkoztat egy baba gondolata, csak van még pár dolog, ami időrendileg előbb kellene történjen, pl esküvő. én nagyon örülnék neki, kicsit reménykedem, hátha becsúszik.

2018. márc. 11. 22:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%

Engem csak az szomorít el,a gyakorikérdéseket olvasva, hogy Magyarországon ma ennyi buta, sötét, ostoba , tudatlan nő él. És ez lesz a jövő. Nem tudom hogy ez az átlag, vagy ez a putrisok gyülekezete, vagy miv?

Szerencsére én már 15 éve nem élek az országban, hát jobb is...

2018. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

Drága 21, azért más országokban is él buta ember. Imádom amikor valaki kitelepül és ettől már leszólja a hazáját. Hidd el, nekik te is egy vagy a sok visszamaradott magyarból. Hiába játszod a nagy külföldi zsenit.

Ettől függetlenül a kérdező egy ostoba, de nem azért az mert Magyarországon él. Már ha itt él, mert az nem derült ki.

2018. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Én mindössze arra lettem volna kiváncsi, hogy ha utólag használják a pharmatexet,akkor van-e valakinek ezzel tapasztalata. Nyilván nem baj, ha becsuszik, ezért nem vittük túlzásba a védekezést.. hiszen anyagilag, családilag is biztos a hátterünk. Azt viszont már látom, hogy az anonimitas leple alatt mennyi ember érzi feljogosítva magát az arroganciára. Szerintem a bunkosag arc nélkül is elítélendő. Úgyhogy aki nem tud érdemben hozzászólni, annak nem is kell.
2018. márc. 12. 17:25
 24/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát ne haragudj kérdező de te felnőtt vagy?

Állításod szerint van 2 gyereked.

Miért nem lehet normálisan feltenni egy kérdést?

Olyan gyerekesnek tűnik a kérdésed így.

2018. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
88%

Bocs de ilyen szintű a kérdés:

"szex után felküldtünk egy gumit a kukira, tapasztalat? Nem akarunk gyereket ezért küldtük fel utólag, de örülnék ha mégis terhes lennék"


Erre mit lehetett volna írni?!?

2018. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
92%

Istenkém, minden hülye kérdést feltevő, aki jól leoltanak, ezzel jön, hogy milyen bunkó itt mindenki...

Ne haragudj, de van az a színvonal, ami alatt nem lehet értelmesen és felhúzott szemöldök nélkül válaszolni!

Na, a te kérdésed is pont ilyen!

2018. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!