Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy egyik hónapba...

Lehetséges, hogy egyik hónapban nincs peteérés, utána meg a 10. napon van?

Figyelt kérdés

Előző hónapban kb2 naponta voltunk együtt, mégsem sikerült a baba. Most csak egyszer voltunk együtt a 10. napon és ma reggel hánytam, olyan babavárós hányás volt tipikusan (voltam már terhes 2x, akkor volt ilyen "típusú").

Tudom senki nem lát belém, a kérdésem annyi, hogy valóban lehet a 10. nap peteérés? Szoktak 24-25 napos ciklusaim lenni, de az utolsó 3-4 az 28 napos volt és lehet, hogy nekem a hosszú ciklusokban nincs peteérésem?


2018. márc. 6. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányadik napon vagy most? Voltak ovus tüneteid a 10.nap körül?
2018. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ugyanilyen ciklussal 9-11 nap közt szokott lenni, függően hogy 24 vagy 26 napos


10. Napi együttlétből, 11. Napi tüszőrepedéssel fogant a lányunk

2018. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
babavaros hanyas ? :D
2018. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

24. napon vagyok

Babavárós hányás igen :D ez alatt azt értem, hogy hányingerre ébredtem, ittam pár kortyot, majd hánytam és azonnal jobb lett, elmúlt, de miután újra ittam megint kijött... Ha beteg vagyok nem így szokott lenni, akkor el sem múlik a hányinger.

2018. márc. 6. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj egyet! :)
2018. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!