Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Engedélyezhetik így a terhessé...

Engedélyezhetik így a terhességet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 2 hónapja volt egy nagy hasi műtétem, 10 centis seb van a hasamon. Ma teszteltem a prédikátor earlyvel, ami egyértelmű 2 csíkos lett. Védekeztünk pharmatex hüvely kúppal és számolgattam is. Még van 2-3 nap a haviig. Mit gondoltok engedélyezhetik így a terhességet? Azt hozzá kell tennem, hogy van refluxom, rekeszsérvem és gyomorhurutom. Jelenleg a helikobakter tenyésztésére várok. Van már 2 egészséges gyermekem. Köszi előre is!

#baba #terhesség #műtét #presictor early #hasi seb
2018. márc. 12. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Van Latex mentes,ha az a baj.Ha nem,akkor vagy bevállal ennyit,vagy még becsúszik pár.
2018. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
Az Aspirin a legbiztosabb fogamzásgátló. Szoríts egy tablettát a térded közé, illetve határozottan mozgasd jobbra-balra a fejedet, amikor a férjed szexet kezdeményez. 100%-os Pearl index!
2018. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!