Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet évekig bírni a...

Hogyan lehet évekig bírni a csalodottságot hogy nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Ez a második hónapunk hogy próbálkozunk. Tegnap megjött. Rosszul érintett. Sírhatnékom volt, nagyon elkeseredtem. Ma már inkább arra gondolok hogy vérge új hónap új lehetöség.


Hogyan lehet ezt évekig elviselni? Hogyan nem "bolondulnak" bele párok?


2018. márc. 12. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk már több, mint fél éve nem jön...Próbálok más dolgokkal foglalkozni, lakással, hobbijaimmal, sokat tervezek és örülök annak, ami van az életemben.
2018. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk 18 hónap volt.Az első fél évben persze csalódott voltam,minden egyes hónapban,de össze nem törtem.8 hónap után kezdtem kétségbe esni,mert a férjem 200 kilométerre kapott munkát,én viszont még maradtam a régi lakhelyünkön.Mivel ott határozatlan szerződésem volt a munkahelyemen,nem akartuk feladni.Sajnos 10 hónappal később sem jött a baba,így utána költöztem.Akkor már minden bajom volt,azt hittem sosem lesz gyerekünk.Új munkahelyre mentem ez volt áprilisban,így azt mondtam,most jegelem a témát,nem görcsölök rá,ha akar jön,ha nem,akkor januárban kivizsgáltatjuk magunkat.Május végén pozitívat teszteltem.
2018. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Libers Pertz válasza:
63%
Mi túl tettük magunkat a dolgon, nem keseredünk el, nem siránkozunk. Próbálkozunk erőteljesen és megbeszéltük, hogy ha még sokáig nem jön akkor örökbe fogadunk. Szerintem egy egészséges ember nem bolondul bele ilyesmibe.
2018. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Lelkileg nem könnyű ez biztos.

Nálunk egy idő után eljött az idő arra,hogy tovább lépjünk.

Már mikor minden nap rosszul éreztem maga és depressziós lettem majdnem akkor mondta,hogy nincs tovább.Elég volt.

6 évig küzdöttünk.

De vannak akik végsőkig kitartanak ami jó de nekünk nem ment.

Most százszor jobban érzem magam.

Egészségi probléma volt.Meddőséggel küzdöttünk.

Szerintem a mi kapcsolatunk rá ment volna pedig 15 éve vagyunk együtt.

2018. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes olvasni, hogy pár hónap miatt így kiborultok :)

Mi 5 éve próbálkozunk, közben voltak műtétek is. Nem egyszerű. De próbálok nem mindig erre gondolni és élni az életet ugyanúgy, ahogy eddig is. Mást nem nagyon lehet csinálni. Az is benne van a pakliban, hogy sose jön össze. Addig viszont a remény éltet. Utána nem tudom, mi lesz.

2018. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Mi is több éve próbálkozunk. Szerintem nem azon múlik az életem hogy lesz e gyerekünk. A házasságunk nem akkor lesz teljes ha gyerekünk születik. Mi akarunk babát, de azért nem remegünk érte.


Így tudjuk elviselni, hogy nem e téma körül forog minden éjjel nappal.

2018. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nem is arról van szó hogy kiborultam. Csak mikor így letörtem arra gondoltam hogyan lehet ezt hosszú hónapokig /évekig bírni.

Drukkolok minden babára vágyónak hogy mihamarabb összejöjjön.

2018. márc. 12. 11:37
 8/19 A kérdező kommentje:
és még mielött valaki szólna: Mindenkinek zöld kezecske ment.. Fogalmam sincs ki pontozza le már megint a válsz adókat...
2018. márc. 12. 11:38
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem a gyereket adtuk fel csak épp a saját babáról mondtunk le.

Örökbefogadunk.

Nekünk soha nem lehet közös gyerekünk.

Ezért adtuk fel.

4-es voltam

2018. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
4-es: Drukkolok nektek nagyon hogy miharabb kapjatok egy gyerköcöt. Biztos szuper szülök lesztek.
2018. márc. 12. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!