Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehet probléma? Többi lent

Nem lehet probléma? Többi lent

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt pozitívat teszteltem, halvány volt de pozitív. Most megint teszteltem, még mindig halványabb mint a controll csík. Félek hogy valami baj van, már nagyon erősnek kellene hogy legyen. Augusztusban volt egy spontán vetélésem, félek hogy újra baj van. Amúgy már van két gyermekem ő lenne a harmadik. Soha nem hittem volna hogy velem is meg történik hogy elvetéljek.

[link]

[link]

Szerintetek?

Amúgy az utolsó menszim december 29.-e volt, én úgy gondolom kb 4 hetes lehetek



2018. febr. 2. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezek nagyon szép tesztek! Nincs miért aggódni! Én 5+2 hetes vagyok dec 27 utolsó mensivel. Múlt héten nem volt ilyen erős tesztem az biztos, de mindem rendben van.

Ne aggódj ennyire, mert messze még a vége!

Gratulálok!

2018. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenki azt mondja ne aggódjak, hát elég nehéz nem arra gondolni. Az orvosom csak február 14.-én tud csak fogadni, annyira messze van még
2018. febr. 2. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj sincs.Ptobálj nyugodtabb lenni.Szedj magnéziumot!és pihi
2018. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy mennyire erős a tesztcsík a vizelet HCG koncentrációjától függ. De a vizelet HCG koncentrációja meg egy csomó mindentől, pl. attól, hogy mennyit ittál.

A vizeletből végzett otthoni terhességi teszt csak arra való, hogy megállapítsd vele, terhes vagy-e vagy sem. Arra nem lehet belőle következtetni, hogy hány hetes vagy pl...

De egyébként meg láthatóan erősödik, szóval pláne nem értem, miért parázol rajta.


2. Ha lenne időpont hamarabb a dokidhoz, akkor is halálosan felesleges lenne elmenned, ugyanis jó eséllyel még az égvilágon semmit nem lát az UH-n.

Ergo megint csak totál frászban jönnél tőle haza, hogy most akkor mi lesz.


Ha nem vérzel, nincs panaszod, akkor örülj a terhességednek és kész. Majd-én elmész dokihoz, addigra már legalább lát is valamit.

2018. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján halványabbnak gondoltam.De ezek nagyon szépek és erösek.Gratulálok sok nőnek meg olyan halvány hogy alíg látszi
2018. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat. Kicsit megnyugodtam, nem mondom hogy nincs bennem félsz, de nagyon bízom abban hogy semmi baj nem lesz
2018. febr. 5. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!