Halvány pozitív?

Figyelt kérdés
Halvány pozikat teszteltem 3 napon keresztül, azonban nem nagyon akar erősödni. Mai illetve holnapi napra nem várom. Kezdek picit aggódni, hogy nem erősödik. Több vetélésem is volt már. Remélem itt minden redben van, csak aggódom. Doki meg korai még. Nektek volt olyan, hogy folyamatosan halvány volt?
2018. márc. 13. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
4 nappal előtte miért jó a bizonytalanra tesztelni? Értem én, hogy vetélések, de ez akkor is felesleges szerintem. Várd meg a hétvégét.
2018. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Volt. Alig làtszódott a férjem nem is làtta annyira halvàny volt. De a pozitív pozitív. 3hós kisfiú anyukája :)
2018. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nem erősödőnek nem lett jó vége. De ez nem mindenkinél van így. Akkor van értelme ennyire korán tesztelni vetélések után ha azonnal progeszteront kell szedned....
2018. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kell aggódnod, hiszen még csak mára nem várod. Ha a következő napokban sem erősödik akkor lehet a gond. Legalábbis nálam így volt és kémiai lett belőle. 4 nap késés után megjött. Azt javaslom próbálj meg ellazulni 😊 és bízni abban minden rendben lesz más egyebet nem tehetsz. Szorítok!
2018. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt, de amint pozit teszteltem és nem erősödött, mentem a dokihoz a korábbi vetélés miatt, progipotlot kellett szednem

Szóval, ha nemvárt napján is halvány, nem erősödik akkor szerintem érdemes lenne elmenned, lehet te is kapsz pótlót

2018. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vetélés nem most volt. Ez az 5. terhességem. 4. terhességemből született meg 3,5 éve a kislányom. Most februárban ugy gondoltuk, ujra próbálkozunk, és elsőre összejött. :) Azért teszteltem korábban, mert kiváncsi voltam, hogy sikerült-e. Összes terhességemnél igy volt. Remélem valoban nincs baj. Gondolom 6-7 hetesen célszerűbb orvoshoz menni leghamarabb, a szìvhang miatt
2018. márc. 13. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!