Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Össze jöhetett így a baba?...

Össze jöhetett így a baba? Vagy mitől vannak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Februar 17ére írta naptár az ovut, de 2 nappal előtte volt, mert ragadós nyákom volt. Onnantól kezdve 1-1,5 hét múlva már rosszul éreztem magam, szédülés, émelygés stb. (Hallottam már hogy ilyen hamar nem jönnek a tünetek de én mégis éreztem...) {Ami máig kitart.} Aztán március 5-6-7 volt vérzés, de nem volt olyan erős mint amilyen szokott lenni, volt vér de jóval kevesebb a megszokottnál, és csak enyhe görcseim voltak. Utana 1-2 napig csak barnázgatás volt. Nekem általában 6 napig tart a vérzés, most csak 3 volt. De még mindig ugyan olyan rosszul vagy, szédülök, hányingerem van, émelygek, sokszor kell pisilnem, viszket a cicim. Csináltam már teszteket, de eddig negatívak lettek. Pedig szinte minden terhes tünetem meg van mar. Néha a "megfog jönni" érzést érzem.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Teljesen tanácstalan vagyok, mert tényleg olyan mintha babás lennék, de mégis negatív tesztek lesznek... :( írjatok légyszi.

Egyébként szeretnénk nagyon babát.


2018. márc. 14. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Menstruáltál, negatívak a tesztek. Te is tudod, hogy nem vagy terhes. Túlságosan rá vagy pörögve. A tüneteid meg bármi mástól lehetnek. De nem babától, sajnálom.
2018. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem. Meg volt. Akkor is, ha nem pont olyan volt, mint máskor. Most meg azért érzed, hogy meg fog jönni, mert hamarosan megint meg fog jönni. Nem számoltam ki pontosan, de ha jól saccolom, akkor a jövő héten.
2018. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezek a tünetek azért lehetnek mert nagyon szeretnél már babát! :( de jelen körülmények mellett ennek az esélye gyakorlatilag 0, akármilyem rossz is ez, sajnálom. :( De már túl vagy a menstruáción, nemsokára új peteérés, új lehetőség! Bármikor sikerülhet, nagyon drukkolok neked!

Hidd el "normális" ami történik, ha ennyire szeretnéd már, akkor simán bekavarhatod saját magadnak a ciklusodat fejben. Tudom, mert velem is volt ilyen. Engedd el az előző ciklust, itt van az új, mindent bele, és majd talán ebben!

2018. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Átérzem nagyon, nekem is voltak mindenféle terhestüneteim, amikor babát akartam. De csatlakozom az előttem szólókhoz, ha megjött, akkor az (még ha esetleg volt is megtermékenyülés) most nem jött össze. Amikor aztán terhes lettem, a tünetek csak a 6. héttől kezdődtek, tehát ilyen korán még nem éreztem semmit egyáltalán. Nagyon sok sikert kívánok nektek :) Nyugi, ha van méhed és működő petefészkeid, lesz babád :)
2018. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévők mind-mind igazat írtak.. Miért vannak így lepontozva?
2018. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Mármint a lepontozás.
2018. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, tudom hogy nem vagyok terhes, csak erdekelt hogy ki volt mar esetleg igy. A kovetkezo mensit ápr. 9ére irja a naptar, nem tudom a jovohet honnan jott neked :D

Majd talan ebben a honapban ossze jon.

En nem pontoztam le senkit, mivel most jottem fel, amugy se lenne senkit miert lepontozni.

2018. márc. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!