Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Misse ab után elsőre össze...

Misse ab után elsőre össze jöhetett a baba? Nem tudom mire gondoljak. Sos

Figyelt kérdés

Létszi ne támadjatok nem vagyok tudatlan csak inkább türelmetlen.Tudom,hogy hogy működik a teherbeesés az elejétől de hát ha valaki volt így és terhes volt.

Holnap-holnap után kellene megjönni-e elvileg.Tegnap reggel ébredés után rögtön hánytam ez volt 7 után. Ma hajnalban munkába készülve megint ahogy fel keltem.Tesztet csináltam de negatív lett.De gondoltam arra is,hogy korai volt mert még 1-2nap van a nem vártig.Beteg tuti nem vagyok mert semmi bajom nincs.

Annyira furcsa dolog van amiért még gondoltam a terhességre,hogy semmilyen menzi előtti tünetem nincs.Mindig van több minden is.Ezek most elmaradtak.Júniusba terhes lettem akkor is ugyan így volt mint most!De sajnos az augusztusban missed ab-bal végződött.

Nagyon nem merek gondolni babára mert ha hányok akkor gondolom már a testnek is pozinak kellett volna lenni-e.?

Tudnátok segíteni?Persze ha volt már valaki így?Köszi


2016. nov. 23. 16:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt találtam egy régi gyk kérdés válasza ként. csak vannak kivételek és köszi ha válaszoltok.
2016. nov. 23. 16:37
 2/7 A kérdező kommentje:

Előbb hánytam, minthogy meg kellett volna jönnie, tehát kb a 3. héten kezdtem és a 40. hétig végig hánytam. Enyhülés? Hát ha az számít, hogy napi 6-8-ról 3-4-re csökkent.....

Bocsi lemaradt előbb :)

2016. nov. 23. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Missed ab utáni terhessegem van, most 25 hetes. Furcsa volt nekem is, nagyon korán kezdődtek a tünetek. Rosszullét, szagérzékenyseg, a férjem illatát sem szerettem pl. A nyák is furcsa volt, ovu után nagy mennyiségű vizes.

A műtét utáni harmadik ciklusban fogant.

A nemvárt előtt 2 nappal lett halvány pozi a teszt. Viszont a baba korai ovuból van, kb 7 cn. Az uh szerint is már az első mérés óta nagyobb, a szülés idejét is módosította a doki 8 nappal.

Egy a lényeg, voltak tünetek, amikor még nem volt pozitív teszt. Persze ezt itt senki nem fogja elhinni :). Meg az is lehet, hogy csak beképzeltem. De a baba valóságos, most is rugdos a hasamban!

Drukkolok neked!

2016. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy héttel a pozi teszt előtt már émelyegtem. augusztusban vetéltem el, októberben már baba volt a pociban.
2016. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, 3 nega tesztem lett, ebből kettő fogantatás jelzős.
2016. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Gratulálok a babákhoz is.Jó egészséget kívánok nektek.

Remélem nekem is csak korai volt még a teszt!ha érdekel titeket akkor szombaton megírom hogy mi a helyzet.Persze ha megjönne addig akkor hamarabb.

2016. nov. 23. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem missed ab után szintén elsőre összejött.Arra nem emlékszem,hogy voltak e már ilyen hamar tüneteim.Jövő hónapban lesz 5 éves.Neked nagyon drukkolok.
2016. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!