Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete derült ki hogy IR-m...

Egy hete derült ki hogy IR-m van, fáj amindenem mellem?

Figyelt kérdés
Erős IR-m van,ami vlgett kaptam cukororvoshoz beutalót.a menzeszem már 10hónapja nem volt meg és semmi menzis tünetem nem volt eddig.kb két három hete már élesben vagyunk együtt mivel esély szinte nulla hogy összejöjjön a baba.viszont kb három napja elkezdtek fájni a melleim.diétát már hat hete tartom és fogytam 5kgot.lehet hogy meg fog jönni magától a menzim??
2018. márc. 14. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy peteérésem lehet? Összes többi hormonértékem rendben volt,a prolaktinom is.
2018. márc. 14. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Az aviva tornat (hormontorna) ismered? Ha nem jon meg magatol, az rengeteget segit, akar mar 72 oran belul meghozhatja, es a babahoz is segit rendberakni a hormonokat.
2018. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ismerem az Avivát.mindkét könyvem megvan :) csak nem tornáztam eddig még.de akor nekilátok :)köszi
2018. márc. 14. 17:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még vki??
2018. márc. 14. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak halkan jegyzem meg (és véletlen sem szeretnék hiú reményt keltenié, de a lányom 1 együttlétből a 69.ciklusnapon(!) fogant... már 3éves...

Attól, hogy x ideje nemövolt meg, de elkezdtél életmódot váltani, peteérésed lehet. :)

2018. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok, nem tudom mi van de vmi készülöben :) egyre jobban fájnak a melleim , egész nap érzem, és tegnap volt menzis érzésem napjaban ket-háromszor, ma meg tobbszor. Tesztem ma reggel negativ volt, Gabriel. Nem tudom mi van velem, de már orulnék ha megjonne, vagy másnak is persze :D
2018. márc. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!