Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebbol baba? Szornyen...

Lehet ebbol baba? Szornyen feszul a mellem.

Figyelt kérdés

Parommal oktober ota rajta vagyunk a baby-projecten. Eddig sajnos eredmenytelenul.

8 nappal vagyok az esedekes menstruacio elott. A mellem feszul, es a mellbimbom erintesre igen erzekeny. Febr 25 korul volt peteeresem.


2016 juniusaban mar volt egy vetelesem. Az egy ev utan jott ossze.



2018. márc. 3. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baba miatt egyelőre még biztos,hogy nem feszül a melled,még a beágyazódás sem fejeződött be ennyi idő alatt.
2018. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod.
2018. márc. 3. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a gyerek miatt érzékeny a melled!
2018. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet menstruáció előtti tünet. Nekem változó, van hogy a mellfeszülés, érzékenység a menzeszem előtt 1-másfél héttel jön elő, van, hogy csak 1 napig tart, van, hogy napokig és van, hogy menzesz előtt közvetlenül 1-2 nappal, vagy a menzesz napján jelentkezik. Szóval ebből tutira nem kell babára következtetni.

Egyébként utólagos megfigyelés alapján, amikor terhes voltam, akkor abban a hónapban a menzesz előtti 1-másfél héttel történő mellfeszülés elmaradt és akkor jelentkezett, amikor már meg kellett volna jönnie, de ugye nem jött, mert terhes voltam és sokkal intenzívebb volt, mint korábban.

Egyébként pedig ahogy előttem is írták, ilyenkor a beágyazódás még meg sem történt, tehát terhes sem vagy még tutira. Márpedig bármilyen terhességi tünet csak a beágyazódás után kezd el lenni, ugyanis a hcg nevű hormon okozza őket, ami viszont csak a beágyazódást követően kezd el termelődni.

És ha elfogadsz egy tanácsot, ne figyelgesd magad, teljesen felesleges. Mert bármilyen tünet jelenthet bármit.

2018. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Nekem mellfeszules mindig menstruacio elott 1-2 nappal jelentkezett. Viszont a peteeresem ideje nem biztos lehet hogy hamarabb volt lehet hogy kesobb. Ezert volt most nekem furcsa hogy ilyen hamar elkezdett feszulni.

Koszonom a valaszokat, nagyon vagyom mar kisbabara. Remelem hamarosan osszejon <3 Nem gorcsolok ra, de titkon minden honapban remenykedek 😇

2018. márc. 4. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyunk gépek, nők vagyunk. Az, hogy valami eddig nem volt, az még lehet. Az, hogy valami így szokott lenni, még nem azt jelenti, hogy másik hónapban ne lehetne másként.

Én 20 éve menstruálok, soha nem volt 18 napos ciklusom, néhány hónappal ezelőtt pedig megtörtént. Csak úgy. Se előtte, se azóta.

Nekem mindig 6-7 napig tart a vérzésem, kb. 3 évvel ezelőtt pedig volt egy 3 napig tartó vérzésem, ami inkább volt barnázás, mint vérzés.

Amúgy egyik esetben sem voltam terhes, sem más probléma nem volt.

Úgyhogy tényleg kár bárminek is jelentőséget tulajdonítani, mert ezek gyakorlatilag semmit nem jelentenek. Vagy éppen bármit jelenthetnek.

2018. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem peteérés és együttlét után pár nappal (3-4) lett nagyon érzékeny a mellem. Én nem is gyanakodtam terhességre, míg utólag össze nem állt a kép. Szóval igen, ahogy az előttem szóló is írja, attól, hogy másnak még ilyen nem volt és emiatt kizártnak tartja, itt az ellenpélda.
2018. márc. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló. És valakinek meg terhesség nélkül van pont ovuláció után ilyen mellérzékenysége. Szóval egyáltalán nem szabad senkinek figyelgetnie magát. Mert teljesen felesleges. Ugyanis bármit jelenthet, akárkinek akármilyen tünete is van. :)
2018. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!