Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy éltétek meg az első...

Hogy éltétek meg az első sikertelen próbálkozást? Mennyivel később jött össze utána a baba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
6 hónappal utána jött össze, ez így normális, nem is számítottam rá az első hónapban.
2018. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Az első sikertelen próbálkozást? Úgy érted az első sikertelen hónapot?


Könnyen megéltem. Vagyok olyan intelligens, hogy tudom kevés nőnek adatik meg egyik hónaptól a másikra teherbe esni. + nem attól lesz teljes az életem ha teherbe esek. Úgy álltam neki a tervezéshez, hogy nem kötöm fel magam ha esetleg nem jön össze.

2018. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem rosszul esett, szerencsére már a második próbálkozós hónapban sikerült.
2018. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
4 év... jelnelg már 5 éves,ismét 3 évnél tartunk a probálkozásnál..:)
2018. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Az első sikertelen hónapot, sehogy. 3,5 után tobbedik lombikkal lettem terhes. Egy idő után minden hónapba belehaltam egy kicsit
2018. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem görcsöltünk rá. 6 évet vártunk, most 3 hónapos. 😊
2018. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Furi volt, izgatott voltam, hogy alig van esély, de mi van ha tényleg összejott? Aztán picit csalódtam h negativ. A 2.honapban elpityeredtem. A 3.ban nem izgatott. És ez így ment felváltva 2 évig..
2018. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Halal nyugodtan. Tudtam, hogy meg egy alkalommal meg fog jonni, mert peteeresem utan dontottuk el, hogy akkor johet. A kovetkezo honapbanzerhes lettem
2018. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Honapban terhes lettem *
2018. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébkent érdekes, hogy az első hőnapot nagyon rosszul éltem meg.


Ennek az az oka, hogy késett( nekem sosem késik) majd mire tesztet vettem, mert épp külföldön voltunk több napos túrán, addigra este megjött.


Nem csináltam meg a tesztet, bár már sejtem,mhogy akkor vélhetően összejött, de nem maradt velünk.

( tini koromban görcsöltem úgy utoljára, és volt meg annyira, és annyi ideig, mint ekkor... Plusz valójában okot is adtam rá, mert a túra nem gyalogtúra volt, hanem motoros...rázkódással, mindennel, )


Aztán a többi hőnapban inkább csak szomorúan konstatáltam.. A ciklusom elkezdett rövidülni, minden hőnapban 1 nappal..

Aztán az ezutáni 5. Ciklusban jött össze

2018. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!