Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt másnak is fel szálló...

Volt másnak is fel szálló fertőzés gyulladás miatt missed ab műtétje? És utána sikerült újra a teherbe esés és meg is maradt a baba?

Figyelt kérdés

Sajnos velem ez történt, pedig semi tünete nem volt. a szövettani eredmény azt írja hogy fertőzés gyulladás miatt. Ált le a szíve a korának megfelelő volt 11 héten. ennek már majd hogynem 8 hónapja.

A hormonok felborultak nem volt ovum de aztán helyre jött volt is peteéres de ugyanakkor látott újabb gyulladást az orvos amire kaptam klion D100 kupot plusz tablettát és a férjem is.

Volt így más is? Lehet ez miatt nem esem teherbe? bár milyen tapasztalat érdekel.


2017. nov. 12. 10:24
 1/4 anonim válasza:

A helyzeted nem egyszerű, de ne ess kétségbe.

A baba elvesztése mindig súlyos esemény. A legfontosabb dolog, hogy tudd, nem Te tehetsz róla. Persze az ember utólag könnyen gondolja azt, hogy ha ezt vagy azt másképp csináltam volna......De ezek már a múltadhoz tartoznak.

Az első dolog a türelem. A kialakult gyulladást meg kell szüntetni, ha visszatér, keresni kell az okot, mi hozta vissza. Ez sok minden lehet, nem egyszerű. Érdemes lehet naplót vezetni minden olyan dologról, ami nem mindennapos/rendszeres. (Pl. valaki nem szokott szaunázni, de elment a családdal, barátokkal, stb.) Amíg a gyulladásmentesség nem folyamatos, addig érdemes megfontolni a folyamatos védekezést a teherbeesés ellen. A 8 hónapos időtáv még 2 teljesen egészséges ember esetén sem hosszú, ha rendszeres aktivitás mellett 1 éven túl nem történik meg a várt esemény, akkor szoktak kivizsgálást indítani. Kérdezd az orvosod, Ő tud rólad a legtöbbet.

2017. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.és hogyan tudom ki deríteni? A gyulladást? Merre induljak?
2017. nov. 14. 20:10
 3/4 anonim válasza:

Erre csak TE tudsz rájönni. Ugyanis Veled-Benned történik.

Azt, hogy mi(k) az(ok) a körülmény(ek)/esemény(ek)/növény(ek)/állat(ok)/ bármi(k) aki/ami(-re) a szervezted gyulladással reagál senki más nem tudja csak TE. Persze találgatni lehet, de az olyan, mint bekötött szemmel célba lőni... :-) A gyulladáscsökkentő gyógyszerek jók és hasznosak: olyanok, mint a tűzoltóság. Ha TŰZ van - eloltják. De nem szüntetik meg az okot, ami miatt a gyulladás létrejött.

2017. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló lehet van igazság sőt!!!amit mondasz.van egy cica a házban amikor terhes voltam a cica beteg volt macska influenzás volt. Kérdeztem a védőnő azt mondta meglehet hogy a cica miatt?!pont mikor volt a missed ab műtét másnap kellett volna toxi vérvétel re mennem.
2017. nov. 16. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!