Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor fordulnatok orvoshoz...

Mikor fordulnatok orvoshoz ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nem jon a masodik baba. 1 eve szeretnenk, de menzeszem a szoptatas miatt csak most lett, ez a 2. honap, hogy megjott (a szoptatas ram igy hatott, a bolcsi ota jott meg). Mennyi idot vegyek sikertelen probalkozasnak? Mikortol erdemes orvoshoz fordulni? Ti mennetek mar most?


A gyermekem az elso honapban osszejott, amit 4 honapos felkeszules elozott meg korabbi hormonproblemak miatt (dieta+hormontorna). Most viszont normalisabb a menzeszem, anno 3-5 napos barnazassal indult, most ilyen gond nincs.


Nem tudom, mennyit erdemes varni meg.



2018. márc. 17. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg ha van peteérés, van menstruáció. Amig nem volt vérzésed, addig esélyes, higy peteeresed sem, igy csuipan ah utolsó 2 hónap számít. Várnék a helyedben még egy kicsit és ha fel év alatt se jön össze, akkor mennék orvoshoz
2018. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még 4-5 hónapot, de lehet többet várnék

2. Hónapja van menzeszed..


Nálunk úgy, hogy

Minden rendben volt az 5. Ciklusban jött össze a baba,

Még csak nem is izgultam, hogy mègis baj lehet..

2018. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is csak az elozmenyek miatt (pajzsmirigyalulmukodes, IR, pcos). A peteeres nem feltetele a menzesznek, attol, hogy van, meg nincs automatikusan peteeres.
2018. márc. 17. 09:53
 4/5 A kérdező kommentje:
En legalabbis igy tudom.
2018. márc. 17. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban, van menzesz peteérés nélkül, ellenben peteérés nincs menzesz nélkül
2018. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!