Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vedekezes mellett hogy fogant...

Vedekezes mellett hogy fogant meg a babad?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, itt fog tolongani az összes, aki az elmúlt hetekben azt írta, ő védekezett...
2018. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Menstruáció alatt voltunk együtt, megszakítással. Most már tudom hogy ez nem védekezés.
2018. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Aki védekezik megfelelően, az nem lesz terhes. Akármilyen hihetetlen.

Nyilván, ha kiszakad a gumi, akkor azért lett terhes. Ha megszakítással közösült, akkor azért. Ha fogamzásgátlót szedett és nem figyelt oda a szedésre, maradt ki szem, vagy volt olyan gyógyszer, esemény, történés, ami gyengítette a tabletta hatását és nem alkalmazott kiegészítő védekezést, az meg azért lett terhes. Nagyon nagyon icipici annak az esélye, hogy valaki rendesen szedte a tablettát, semmi nem történt, semmit nem szedett, ami gyengítette a hatását és mégsem hatott.

2018. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk kiszakadt a gumi, de amúgy is tervezgettük már, hogy jöhetne lassan a baba. :D
2018. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy :D tobbnyire. Ellenben amikor szandekosan nem vedekeztem, akkor ugy, hogy vedekezes nelkul szexeltem. Ninds benne varazslat
2018. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a védekezés max idézőjeles.. Én pl úgy történtem "védekezés" mellett anyukám elmondása alapján, hogy antibiotikumot szedett fogamzásgátló mellé... na most ez így nem normális védekezés, de csak jobban hangzik hogy "védekezés mellett estem teherbe" mint hogy "a betegtájékoztatót se olvastam el"
2018. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Óvszerrel védekeztünk. Nem volt kiszakadva. Azóta se tudjuk. Nem volt petting, kicsit berakom gumi nélkül stb...

Hihetetlen volt mikor kiderült.

Meglepődtünk, de aztán örültünk. Azóta 6 éves nagyfiú. :)

2018. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Unokahugom epegorccsel kórházba került 3 napra, infúziót kapott. Megkérdezte az ápolót és egy dokit is, mit kap, hatással lehet-e a fogamzásgátlóra. Állították, hogy nem. Hát megis.

Hamarosan szül, mert bár nem tervezett gyerek volt, nagy szeretettel és jó anyagi háttérrel várják.

2018. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

7es vagyok. Hiába pontoznak le az ősanyák, az óvszer sem 100%!!!

Ne érezzem már szarul magam mert így alakult.

Felnőtt emberek voltunk, ház, kocsi, munka mind a kettőnknek. Kicsit későbbre terveztük, de fel sem merült az abortusz!

Mi a problémátok, hogy napi szex mellet sem estek teherbe? Arról szerintem nem én tehetek...

2018. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Anyukam spirallal vedekezett, ami az aktust koveto napon a kert asasa kozben kicsuszott, kiesett a helyerol. Hat igy lettem en. Egyebkent orultek nekem, csak eredetileg fel evvel kesobbrev terveztek. A spiral amugy masfel evig jol szolgalt ezen incidens elott.
2018. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!