Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok kerdesem van, de felek, h...

Sok kerdesem van, de felek, h hulyenek neztek.2hete kb 5napig egyut voltunk a parommal. Kb 3napja folytonos rosszullet hanyas fejfajas a cicik huzodnak oldalt. A mensi 21re szokott esni. Szerintetek varjam?

Figyelt kérdés
Az éhségem is megnőtt..valaki legyszi segit?
2018. márc. 17. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 21-re várod, nem lehetnek a terhesség jelei, ezek csak a késés után jelentkeznek 1-2 héttel. Ha nem védekeztetek, teherbe eshettél, de ez csak akkor derül ki, ha nem jön meg és tesztelsz.
2018. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden menstruáció előtt ezek a tünetek vannak.
2018. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azert irtam ide mert soha nemvolt ilyen tunetem mensi elott ..

De koszi szepen😀

2018. márc. 17. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor terhes vagy. Ezt szeretted volna hallani?
2018. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát hányás nincs ilyen korán, max. pms tünetek, viszont hányós vírus van most.
2018. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi..

Nem nem szeretnem igy hallani!!! De viszont h ha leirnad a te tuneteidet h ha voltak orulnek..kosz!!!!

Viszont jovoheten csinalok tesztet

2018. márc. 17. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb menzesz előtti tüneteim voltak terhesen és puffadás, két nap kimaradás után csináltam tesztet és rá pár napra kezdődött a hányinger, hányás pedig a 7-8 héttől.
2018. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!