Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a kistesòt tervezik,...

Akik a kistesòt tervezik, mikorra "szeretnètek" ( tudom hogy ezt nem mindig lehet megtervezni)? Ès mekkora gyereketek van?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 23:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

Nekünk még kotai kicsit ezen gondolkodni, hiszen az 1. Babával vagyok a 3. Trimeszterben.

Nem szeretnék visszamenni a tesók közt dolgozni, tehát igen hamar tervezzük a másodikat.

Jelenleg minden azon múlik, hogy milyen szülés lesz, plusz az első időszakot hogy viseljük a babával, és nem utolsósorban otthon.


Másik dolog, ami változtathat kicsit, hogy férjem munkahelyet szeretne váltani, mert jelenleg ingázik Bp-re, ami jobb fizetéssel jár, de napi 140 km autózással. Eddig 2-en mentünk, így anyagilag megérte, most ennyi időt és pénzt nem ér meg pluszban, hogy ott jobbak a fizuk.


Kb 2-2,5 évet szeretnénk a gyerekek közt, hogy legyen esély 3.-ra is, ha még akkor is úgy gondoljuk, amikor már van gyerekünk (31-32 évesek vagyunk)

Aztan majd kiforrja magát.. Előbb örüljünk az érkező kislanyunknak..

2018. márc. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 31 hetes kismama. Van már egy három és fél éves kislányunk.
2018. márc. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Mi most dolgozunk a kistesón, a nagyobb nyáron lesz 3 éves. Így ha gyorsan összejön, akkor 3,5 év lesz a különbség. Ennél kisebbet sosem akartunk, nagyon rossz példákat látok a környezetünkben a kis korkülönbségre, így nekem az volt a minimum, hogy a lányom már megértse a dolgokat, és beszokjon teljesen az oviba, mire jön a kicsi.

Bár minket az idő nem sürget, én idén töltöm a 30-at, férjem a 29-et, kettő gyerek után meg biztos, hogy megállunk.

2018. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi most kezdtünk bele, az elsô 1 éves
2018. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most 16 hónapos, 2,5 év korkülönbséget szeretnénk.
2018. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3 hónapos és alig várjuk a tesót! 😊
2018. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3hetes és tervek szerint 2-3év múlva szeretnénk kistesót
2018. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos a lányunk és már úton a tesó. 22 hónap lesz a korkülönbség. A harmadik babánál is így tervezzük, a negyediket a harmadikat utan 4-5 évvel.
2018. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Másfél-két évet szerettem volna, négy lett, és hármat, de marad kettő.
2018. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A héten szülök program császárral, azt mondták a következő szülésig teljen el min. 2 év. Így kb. 15 hónapos korában kezdünk majd próbàlkozni a tesóval, akkor leszek 35 éves. Meglátjuk mennyi idő alatt jön össze, most 4 év alatt sikerült csak teherbe esnem.
2018. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!