Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek ha teherbe...

Ti mit tennétek ha teherbe esnétek, és szeretnétek megtartani, de a párotok azt akarná, hogy vetessétek el? Belemennétek? Vagy ti hogy reagálnátok erre a kérésre?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 21:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%
Ha elveteted a babát lehet hogy később nem lehet gyereked sőt.. Főleg ha TE meg akarod tartani.. Szerintem tartsd meg. De nem védekeztek ? Ezt meg kéne beszélhetek...
2018. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Beszeltetek mar errol? Vagy csak ugy derult egbol teherbe estel? Minoeldaul megbeszeltuk mikor johet. Es addig vedekeztunk. Persze szituacio fuggo, es par fuggo, miota vagytok egyutt. Milyen a kapcsolat stb.. de nektek kell eldonteni. Megbeszelni
2018. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha van annyi pénzem, hogy egyedül felneveljem megtartom. Mondjuk enélkül nem is esnék teherbe, akkor sem ha közös döntés.
2018. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Úgy ahogy a hármad írja. Ha el tudom tartani egyedül is, és akarom, akkor megtartanám.
2018. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Pasi repülne gyerek maradna.
2018. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
A pasit biztos nem tartanám meg, a babát nem tudom.. anyagilag se mindegy hogy állsz, van-e biztos munkád, hány éves vagy stb.. Tudom sokan nevelnek egyedül gyereket, de én nem így képzelném. Bár nálunk ilyen nem volt, egyszer késett óvszer mellett és elméletben szóbakerült mi lenne ha.. de a férjem nem küldött volna abortuszra. Hormongond volt, de azóta van 2 tervezett gyerekünk.
2018. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Én átéltem ezt, a párom durván bepánikolt. Szeretett volna babát, de majd csak akkor, ha lesz saját házunk. Szörnyű volt látni, mennyire nem örült neki. Arra akart rábeszélni, hogy vetessem el, mert hova szülök most gyereket. Ekkor 8 éve voltunk együtt, és szörnyű 2 hét volt! Megmondtam neki, hogy megtartom a babát, és ha nem akarja felnevelni ám legyen, majd egyedül csinálom végig. Persze megbánta a dolgot, és adtam neki egy esélyt. A legjobb döntés volt a világon, imádja a kislányunkat, aki azóta már 2 éves. Vettünk egy házat is, jövőre költözünk, 2 gyerekszobás lesz.😊
2018. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha én szeretném, nincs az a pasi, aki miatt elvetessem a gyermekem!
2018. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szituációfüggílő.

Vannak azok a helyzetek, amikor lehet a férfinek igaza. Logikus következtetésekkel.

Mert a meg akarom tartani nem mondig elég.


Hanem logikus okai vannak és csak úgy még nem kaja, vagy nem akar gyerejet, akkor átveszéln mégegyszer, és ha úgy van akkor repülne.. Gyerek pedig kérdés, hogy egyedül megy-e..

Viszont a férjemnel ez nálunk nem volt kérdés, amikor azarul álltunk se, emiatt nagyon figyeltünk abvédekezésre, így nehéz releváns választ adni

2018. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha én szeretném megtartani a babát, akkor nem érdekelne mit mond a pasi, nem vetetném el a kedvéért, szerintem ez egyértelmű.

De mért akarja hogy elvetesd? Egyszerűen ő nem akar még apa lenni?

2018. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!