Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet menzesz előtt is ilyen...

Lehet menzesz előtt is ilyen erős mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Nektek volt már ilyan erös mellfájdalom menzesz elött higy szinte járáskor és minden mozduláskot nagyon fáj.linkelen az elozo kérdésem.eddig csak fájdogált de ma ugy keltem hogy majdnem elviselhetetlen.menzi lesz szerintetk?

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


2018. márc. 19. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A PMS tünetek sorolt a mellfájdalom is.Lehet mensi lesz belőle, lehet baba.Ha késik a mensid tesztelj.
2018. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában már nem szokott fájni a mellem mensi előtt de egy időben volt hogy hasra feküdni nem tudtam mert folyamatosan feszült, fájt olyan érzés volt, mint egy pukkadásig fújt lufi kb. És nem voltam terhes. Ennyiből nem lehet megállapítani a terhességet.
2018. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudd m h ennyiből nem lehet megállapitani,viszont furcsállom h ennyire fáj.mert azt gondolom hogy ha terhes lennék akkor már a teszt is mutatta volna ha már vannak tüneteim.
2018. márc. 19. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden mensi előtt volt mellfájdalmam.Ahogy írta a 2-es válaszoló én se bírtam hasra feküdni,melltartót is egy számmal nagyobbat kellett egy időben felvennem az utolsó pár mensi előtti napon

.Olvastam a másik kérdésed.IR-el nehezebb teherbe esni, de persze nem lehetetlen még az sem, hogy babás vagy.Ha késik tesztelj.Viszont csak a mellfájdalom ne keltsen benned hiú ábrándokat.

2018. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mivel már lassan 10honapja nem volt meg igy nincs mi késsen 😂😂 de ma vagy valamelyik nap még tesztelek...de szerintem inkább a menzesz a valószínűbb.amúgy ha ikyen erös a tünetek és elöfordulhat hogy menzibse lesz belőle?
2018. márc. 19. 11:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ma voltam orvosnál nem baba,de a menzi is csak egy két hét múlva jött volna csak meg mert azt momdta h közepesen vastag a nyálkahártya.kaptam tabikat,meg clostylbegytet
2018. márc. 20. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:
a mellem meg mindig nagyon faj, terhesseg kizarva, teszt negativ, mi lehet ez?? ilyen sokaig is fajhat hormonoktol?? semmi furcsat nem veszek rajta eszre, csak nagyobbak es fajnak
2018. márc. 22. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!