Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tarthat a beágyazód...

Hány napig tarthat a beágyazódási görcsölés?

Figyelt kérdés
Beágyazódási gorcsoles hány napig tarthat? Mellfeszulesem van, esténként gorcsolget a hasam kb 3-4 napja. Mensi lesz vagy van remény?
2018. márc. 19. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Kb 10-13 napja volt peteres.
2018. márc. 19. 22:00
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Jajj már megint kezditek a beágyazódásos tüneteket?! Ne feszülj rá ennyire, hidd el van más is a világban a méheden kívül. :D
2018. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom :-) de a remény...
2018. márc. 19. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan személyes tapasztalatom nincs, de 7. dpon kezdődik a beágyazódás és 12. dpoig is kitarthat, így szerintem akár addig is. 2x voltam terhes, nekem enyhe szurkálások voltak de van ilyen, úgy értem nálam előfordult már terhesség nélkül is, 1 hét volt a rekord. Majd megjött. De a babákkal is volt szurkálás.
2018. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Ormál esetben észre sem veszed..

Ilyen, hogy görcsölés nincs is...


Mindenki már keresei a srkálást feszülgetést..atb, mert 1-1 kismamának van.. Vagy volt..

Mint a beágyazódásos vérzést...minden pecsételesre azt hiszik..

Ezt ugy irom, hogy nekem tényleg volt pecsét, előtte sosem, 4 nappal a pozitív teszt előtt..

Én szimplán azt hittem meg fog jönni korábban, utóbb tudom , hogy az volt,, mindezt úgy, hogy természetesen hallottam már a jelenségről, hónapok óta vartunk is a babára..



Ne keresd a tüneteket, mert nem biztos, hogy lesznek... Nekem ezen kívül annyi volt, hogy az átlagnál szomjasabb voltam.. Azóta pedig hasnövekedés mellnövekedes volt, plusz magzatmozgás....

Slussz ..ennyi


Tehát semeddig, mert mint ilyen nem létezik...vagy az egyszerű puffadásszerű érzéseket egy egy szúrást ( ami egyébként simán nor,ál ciklusban is van) görcsöléskent értékelni furcsa

2018. márc. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 napig erős menstruációs jellegű fájdalmam volt, nem volt görcsölés,viszont felfigyeltem rá, azt hittem sokkal korábban fog megjönni. Rá 2 napra erös pozitívat teszteltem, 4 nappal nemvárt előtt. :-) Én sem feszültem rá,csupán szokatlan volt, hogy kb 1 héttel nemvárt előtt elkezdett fájni a hasam, főleg,hogy csak 1 napig tartott és ilyen nem szokott lenni.

Megy a drukk! :-)

2018. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 5. Terhességem ez, egy vetélésem is volt. Mindegyiknél egyértelműen a beágyazódás kezdetétől (5dpo) kezdett görcsölni a hasam. 5 dpon volt egy éles késszúrás szerű fájdalom,azután jöttek a görcsök. Nem múltak el, nemvárt környékén is jelen voltak, meg a terhesség alatt is. Persze nem erős görcsökre kell gondolni!
2018. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!