Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a tüszőrepedés...

Mi a különbség a tüszőrepedés által okozott görcsölés és a beágyazódási görcsölés között? (Már aki érezte)

Figyelt kérdés

Tüszőrepedés okozhat olyan erőteljes görcsölést, ami egyik reggel eltart kb. 15-20 percig és eközben beszínezi rózsaszínűen a wc papírt (közben hányinger és erőteljes szédülés egy rövid ideig lép fel), majd pedig aznap este is visszatérhet ez a görcs de már nem olyan erősen és rövidebb ideig?? Remélem értitek. Nekem fura, hogy ha egyszer tüszőrepedéstől van egy görcs reggel, akkor este miért jön elő újra, ha már egyszer megrepedt reggel?

Köszönöm, aki tudja a választ erre!


2011. máj. 4. 08:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És még valami: Ovulációs görcset alhasban középen a méh tájékán érezni???

Vagy pedig csak egyik oldalt, ahol megreped a tüsző??

2011. máj. 4. 08:56
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindkettőtől lehet! De van aki sem az egyiknél, sem a másiknál nem görcsöl!

Bár mondjuk a kettő egy időbe nem eshet, mivel legalább 10 napnak kellene eltelni a kettő között!

2011. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nálam az a furcsa, hogy soha nem volt még ilyen, de tényleg SOHA! Ami biztos, hogy UH-n bizonyítva volt, hogy csütörtökön reggel volt érett tüszőm (18 mm-es). Ezek a görcsök pedig tegnap, azaz kedden jelentkeztek. A görbémen számomra nem egyértelmű hogy mikor volt ovulációm...de a hőm magasabb az alaphőmnél. Ha netán csütörtökön meg is repedt a tüszőm, korainak gondolnám hogy kedden már megkezdődjön a beágyazódás...ha meg ez a görcsölés volt a tüszőrepedés, akkor nem értem, hogy ha reggel volt, akkor miért tért vissza este is...Jelenleg csak nyomásérzésem van az alhasamba.
2011. máj. 4. 09:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Már az is eszembe jutott, hogy több tüszőm volt érett...mert pl. a bal oldalamon is érzékenységet érzek, holott a doki az érett tüszőt a jobb oldalon látta...
2011. máj. 4. 09:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi történik velem? Most meg szivárog belőlem kis piros vér is!! Mensim május 13-ra esedékes!
2011. máj. 4. 09:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam az ilyenfajta vérszivárgás a tüszőrepedés jele volt. Mensinek még korai lenne, szerintem ma össze kell bújnotok! Sok sikert!
2011. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hát most már elég sűrűn vagyunk együtt, emiatt, hogy nem tudom mikor van az ovulációm, vagy hogy volt-e már, vagy most van, fogalmam sincs, mert a hőm magas az alaphőmhöz képest...
2011. máj. 4. 09:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy beágyazódás! :D

"...leggyakrabban maga a beágyazódás eltarthat 6-12 napig is."

[link]

Szóval a 6 napban még benne vagy. De az sincs kizárva, hogy az hat nálad 5. Nem vagyunk óramű pontosságúak.

/az inszemes :D/

2011. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Bárcsak igazad lenne! :)

De reménykedni nem fogok és nem is merek, mert már sokat csalódtam.

2011. máj. 4. 11:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező. Én is május 12-13ra nem várom. Nekem tegnaptól pici barnás-piros folyásom van, melleim néha fájnak. Néha görcsölget is a hasam. Én sem értem mi ez most nálam...
2011. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!