Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik már régen próbálkoznak a...

Akik már régen próbálkoznak a babával sikertelenül belemernek vágni a lombikba? Én attól félek, hogy ha ennyire rosszul viselem azt, ha megjön (bőgés, búskomorság), mi lesz, ha még egy vagyonba is kerül és még nagyobb a tét.

Figyelt kérdés

Örökbefogadáson gondolkodom, de arra nem biztos, hogy esélyesek vagyunk.(Lehet megint nappalis diák leszek)


Amúgy a Róbert Klinikával és Fülöp doktorral szemezek


2010. jún. 10. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alig várom, hogy lombikra mehessek! Egy saját gyermek azért más lenne... Harcolok érte a végsőkig.

És én is Dr. Fülöphöz fogok menni.


Sok sikert!!

2010. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy rosszul fogom bírni, de harcolok, mert sikerülnie kell! 4 sikertelen lombikon vagyok túl, egész jól viselem. Sikerülnie KELL!
2010. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 év sikertelenség után belevágtunk a lombikba. Miután tûfóbiás vagyok, nagyon paráztam tôle, hogy hogyan fogom szurkálni magam, de a cél érdekében még ezt is vállalom, mert nincs más lehetôségünk. Nagyon bízom benne, hogy sikerül, de ha mégsem, én sem adom fel, megint meg fogom próbálni, ha újra összekapartuk rá a pénzt. Tényleg nagyon sokba kerül, de azt hiszem a végeredmény minden pénzt megér! Sok sikert az elôttem lévônek is az újabb lombikhoz! Neked pedig kitartást, hidd el, elôbb utóbb meg lesz az eredménye.
2010. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerül???


Egyet én is szeretnék megpróbálni...bár ahogy látom Fülöp doki meddőségi protokollját, egy vagyon lesz, tényleg, pedig már egy halom vizsgálaton voltunk a férjemmel....hajaaj

2010. jún. 11. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekünk a BMC-ben lesz a lombikunk. Még a leszívás előtt állok, tehát még nincs kiváltva minden receptem, és most tartunk durván 90.000 Ft-nál. A vége szerintem 130-150 ezer lesz.
2010. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ohh akkor az nem is olyan vészes!


bár nekünk a férjem nagyon, nagyon rossz eredménye miatt csak egy speciális lombik jöhet szóba..nem tudom ez dobja-e a költségeket

2010. jún. 11. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!