Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menstruációm...

5 napja késik a menstruációm és semmi jele hogy megjönne mert mindig van jelen nálam hátfájás, hasgörcs, mell érzékenység, és hirtelen düh kitörések most pedig semmi tök nyugott vagyok csináltam tesztet de negatív. Remélem baba van! Szoval mi lehet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Valószínűleg ikrek.
2016. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
5 napja késik és negatív a tesz? Az sajnos nem sok jót jelent, ilyenkor már elég pontosan kimutatja a teszt az eredményt. Csinálj pár nap múlva mégegy tesztet.
2016. máj. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h baba, azt mar kimutatta volna a teszt, HA nem hibas a teszt. Vegyel masfajtat.
2016. máj. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább az lehet, hogy kimaradt a peteérésed, és nem fog (még) megjönni ebben a ciklusban. De okozhatja ciszta, hormonprobléma, vagy sok egyéb is.


A helyedben egyszerűen elmennék egy nőgyógyászhoz, és majd ő megmondja, mit lehet az oka.


Ha teszted negatív, akkor 90%, hogy ír fel Norcolutot, és attól két héten belül meg fog jönni. Aztán reménykedhetsz, hogy a következő ciklusod már normális legyen, és akkor próbálkozhattok a babával.

2016. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen durva pms tunetegyuttes egyebkent problema (duhkitoresek). Ezt endokrinologussal meg kellene konzultalni, osszefugg azzal, hogy 5 napot kesik es nem vagy terhes. Tuti nem vagy az, ha negativ.
2016. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott 5-6 napot is késni.


Tesztelj hétvégén is. Ha negatív, valószínűleg nem vagy terhes. Várj 3-4 napot.

2016. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ma már ugye a 6. nap és ma reggel kis barnás folyást észleltem és ennyi pedig ha megjön akkor első naptól már vérzek és olvastam hogy pecsételő vagy barnás pecsételő folyás terhességre is utalhat
2016. máj. 13. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!