Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Émelygés, hányinger, mell...

Émelygés, hányinger, mell érzékenység, lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Véleményetekre vagyok kíváncsi, már egy ideje elég sűrűen émelygek, hányingerem van, a buszon, amivel munkába megyek, rosszul vagyok, pedig eddig nem volt ilyen. a melleim érzékenyek, mint mikor megjön a menzesz. eddig elsiklottam ezek felett, a hányingert ráfogtam arra, hogy lehet nincs jól a gyomrom, bar diétán vagyok 4 hónapja, úgy hogy annyira nem gondolnám. Az este viszont mikor megtörölköztem, barnás nyalka volt a wc papiron. Lehet, hogy terhes vagyok?

2017. nov. 8. 08:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Hol tartasz a ciklusba?
2017. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem írni. A ciklusom szombaton múlt el, vagyis 4 napja.
2017. nov. 8. 08:21
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

4 napig tartott a vérzésed

Szerintem ez nem terhesség

Rossz anyagcsere

2017. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Isteneeem...
2017. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen, mikor a vak vezet világtalant. Kérdező + 61%-os
2017. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Ja bocs roszul írtam
2017. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Varom a hasznos válaszokat, esetleg ha valaki volt mar így es leírná, azt megköszönném.
2017. nov. 8. 08:28
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális nő, aki így van, tesztel. Mi nem tudjuk élsz-e védekezés nélkül nemi életet. Mikor volt a kérdéses aktus. Ezek a jelek nem terhestünetek kimondottan, az meg hogy négy napja múlt el a vérzésed, szintén azt jelentheti, nem vagy terhes. És varázsgömb sincs a neten, amivel beléd látunk.
2017. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Huuuu, nem mondod? nem is kertem hogy 100% mondjatok, ha nem arra voltam kíváncsi, hogy lehet-e rá esély? nyilvánvaló a teszt is, csak mivel meg itthon vagyok, nem tudtam venni, es mint az előbb leírtam a hányingert másra fogtam.

De hagyjuk is inkább, mert latom, hogy egyre hitványabb semmit nem erő választ kapok. Kossz az eddigieket!

2017. nov. 8. 08:38
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint...ennyi infó alapján nem vagy terhes...


Ha vannak tüneteid, akkor a teszt kimutataja, hiszen ugyanaz a hormon ok-okozata , mint amit a teszt kimuatta.


Szóval tesztelj..

2017. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!