Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek gond lehet, ha ma...

Szerintetek gond lehet, ha ma reggel elfelejtettem a Crinone gélt használni? Eddig minden reggel használtam, de ma kicsit kapkodósan indultam munkába!

Figyelt kérdés
Délután még használjam és álljak át a délutáni/esti használatra, vagy mára már hagyjam és majd holnap a következőt?! Egyébként nekem semmi gondom a géllel, semmi negatív dolgot nem tudok mondani! Inszem után 10. napon vagyok, izgulok!!!! mellfeszülésen kívül, néha "majdnem megjön" érzés de nem vészes! Szombaton tesztelek majd, előbb nem merek! Inszemesek akiknek sikerült írtok tapasztalatot?

2018. márc. 21. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinte du. használd és holnap ismét reggeltől.

Nem hiszem hogy olyan nagy gond lehet h nem telik el a 24 óra.

2018. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Én is azt gondolom nem lehet nagy gond, mivel alapból 2x200mg-os progeszteront kaptam kapszulában inszem után, de az nagyon erős volt iszonyat szédültem és a dokim inkább ezt ajánlotta helyette (a 21. napi progeszteronom teljesen jó volt, mikor kivizsgáláson voltam) ebben viszont 90mg progi van, max holnap kicsit eltolom a reggelit 2 órával! Még egyszer köszi!!!
2018. márc. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!