Lombikosok fontos minden reggel a crinone gél használata?

Figyelt kérdés
Utrogestant is szedek 2*2.Olvasgattam róla ezt-azt nem jó dolgokat.Nem lehetne minden másnaponta egyet?Ti használjátok minden reggel?
2014. okt. 1. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én napi egy crinone gélt használtam este lefekvéskor. Semmi mást, és megtapadt a baba.
2014. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:
Ha a dokid mondta hogy használd, akkor neked fontos. Nem vagyunk egyformák, nem ugyanolyanok a hormonértékeink. Ha nem használod és nem tapad meg az embrió, azon fogod magad rágni, mi lett volna, ha hallgatsz a dokidra.
2014. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én azt választottam utro helyett, mert nem kellett vele feküdni, meg csak napi 1x kellett használni

duphastont kaptam mellé, de az tabletta

8 hetesen elfogyott a crinone, nődoki nem írta ki, nem is ismerte, de megmaradtak a babáim :)

2014. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen és minden körülmények között tartsd be pontosan amit az orvos előírt!!! Miért ne használnád minden reggel? tudom, hogy kényelmetlen, de ha már eljutottál a lombik beültetésig, akkor ne ilyennel kisérletezz. Én 10 hétig szedtem az Utrot reggelente 2-t, bevétel után egy órával beszédzavarom, egyensúlyproblémám és hányingerem lett tőle szédüléssel kombinálva (kb. 1- 1.5 órát voltam rosszul). Mindezt vezető beosztásban egy munkahelyen szenvedtem el. Úgy voltam vele, hogy négykézláb is kibírom, ha már eljutottunk idáig. A Crinont este egyet kellett használnom. Nem egy kellemes dolog, mert felhalmozódik, csomósodik és ki kell szedni a maradékot, de megéri!!! 35 hetes lombikos kismami
2014. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen, amit az orvos mond vagy kiír, az szent!!!!!!!!!!!!!! Én reggel Crinont, este 3 Utrót használtam a 12. hétig; fokozatosan hagytam el, minden rendben volt. Nem csinált semmi gondot; semmi vérzést vagy felmaródást. Ez progeszteron, ami segíti a beágyazódást, és a terhesség megtartását. Ha nagyon nem tetszik, az orvostól kérhetsz helyette mást; pl. szurit is, csak az sokkal drágább. 21hkm
2014. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olvastam:egy kismama írta: hematoma volt az egyik baba mellett állítólag azt mondta az orvosa cironetól.hogy igaz ez nem tudom.

Köszönöm használom a cironét minden nap+az utrot is

2014. okt. 3. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak a crinonet használtam, de nem hiszem hogy ilyet okozna.
2014. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!