Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos sorstársaim: Crinone...

Lombikos sorstársaim: Crinone gélt használok, a hasam feszes,2 napig fájt és tegnap már a gyomrom is görcsölt. Ma reggel gyomorgörccsel keltem, nospa segített és a masszírozás, másnak is vannak ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
A beültetés után kaptam infúziót, mert a szurik hatására a hasüregben maradt folyadék. 3 nap múlva kontroll, még mindig volt folyadék, csak kevesebb, újabb infúzió. Utána 2 napig jól voltam, majd feszessé vált a hasam, bálnának érzem magam. Lehet ez a crinone-tól, vagy nem ürül a folyadék a hasüregből?

2014. ápr. 27. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem a crinone-hoz lehet köze, hanem a tüszőrepi injekcióhoz még. Amúgy nekem a beülti napjára elmúltak a útlstimu tünetei (bár nem görcsöltem csak feszített a hasam), majd ET+7. napon újra előjöttek, és babás voltam! A hCG-től erősödhetnek újra a tünetek.

Sok sikert :)

2014. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ.


Nem mondod, hogy még mindig a szurik hatása? És neked mikor múltak el a tünetek? Nekem akkor ha kiszámolom ET után 6 nappal jöttek vissza a tünetek. Kell vele dokihoz menni? Mármint pl. azonnal kórház? Holnap reggel azért telefonálok Győrbe, jobb szeretném ha rámnézne a doki. Szóval a HcG is okozhatja, lehet akkor nekem is sikerült? Hány hetes terhes vagy? Hányadikra sikerült, mennyi embriót kértél vissza és hány babót vársz? Ennyi kérdés...örülnék ha még válaszolnál!! És köszi!

2014. ápr. 27. 20:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok.

Nekem nem voltak nagyon durva tüneteim, csak feszült, puffadt a hasam, de azért nem néztem ki úgy mint egy több hónapos terhes. Ha neked súlyosabb, akkor mindenképp orvos, protein-infúziót szoktak adni komolyabb túlstimunál.

Ha jól emlékszem csak néhány napig voltak meg ezek a tünetek mikor visszajöttek, talán 4-5, aztán fokozatosan jobb lett. Az eredményhirdetéskor ET+9. napon még elég szarul voltam, a dokim csak annyit mondott hogy édes teher :))) Te most hányadik napon vagy?? Nem akarok benned esetleg hiú reményeket kelteni, de igen a baba által termelt hCG-től szoktak a túlstimu tünetek felerősödni...

Én most vagyok 11. hetes terhes, első lombik volt, 3 babát kaptam vissza és két héttel ezelőtt még mindhárman megvoltak :) Holnap megyünk UH-ra, remélem mindenki jól van odabent.

Drukkolok neked, majd írd meg mi volt. Mikor lesz eredmény?

2014. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

En mindenkepp elmennek orvoshoz. A tulstimulaciot kezelni kell, ha mar rosszul vagy, nem erimeg kiserletezni.

Nekem is akkor jott ki, amikor sikerult a beultetes, akkor viszont 9 napot voltam korhazban. A jo hir, hogy utana viszont egesz terhesseg alatt semmi gondom nem volt, meg csak enyhe rosszullet sem.

Az eleje viszont nem volt kellemes elmeny.

2014. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez lehet túlstimu, menj vissza az orvoshoz.
2014. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek köszönöm a választ. Voltam tegnap dokinál, 2 orvos is megnézett, azonnali folyadék leszívás és infúzió lett az eredménye. 1.300 ml-t szívtak le. Ja és terhes vagyok. Most folyamatosan iszom és próbálok fehérjét enni, ez utóbbi nem nagyon megy, nincs étvágyam. Írom, hogy mennyi folyadékot viszek be és mennyi távozik.

A 3 babát váró anyukának gratulálok, hogy ilyen bátor, szerintem Te már válaszoltál 1 kérdésemre pár napja, mikor azt kérdeztem hány embriót kértek vissza az édesanyák. Végül mi is kettőt, én őszintén leírom az érzéseimet és remélem senki nem fog megkövezni, félek az ikrektől. 9. napon mértek 347-es hcg-t. Nem biztos, de lehet, ennyit mondott a doki, én azóta nem térek magamhoz. Ne haragudjatok meg rám ezért. Holnap megyünk vissza újra, UH-ra, remélem nem kell még egy leszívás, max. infúzió, viszont itt a négyes ünnep a dokik aggódnak rajta... A 3 babás anyukától kérdezném, milyen lett a hcg eredményed?

2014. ápr. 29. 12:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, a 3 babás vagyok. Először is gratulálok, akkor ezek szerint jól tippeltünk :) Nagyon jó hogy elmentél orvoshoz, drukkolok hogy mielőbb rendeződjön a túlstimud.

Nem vagyok doki, de az az igazság hogy szerintem is elég magas a hCG-d. Nekem ugyanezekkel a paraméterekkel, 5 naposan visszaültetett embriókkal ET+9. napon 550 volt, arra azt mondták hogy minimum 2, de inkább 3... és ugye 3 lett. Szóval én esélyesnek látom nálad az ikreket. Miért félsz ennyire tőle, azt megkérdezhetem?

2014. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Köszi, hogy megírtad az eredményt. Hogy miért félek? Mert én ilyen hülye bedepizős vagyok. Tudtuk, hogy ha 2-t kérünk vissza, van esélye a kettőnek, de inkább arra gyúrtunk, hogy így nagyobb az esélye, hogy 1 megtapad. Tudom, hogy nem vagyok normális, én kicsit rosszul vagyok bekötve. Az első gyermekem születése után nagyon depressziós voltam, most meg azért szerintem, mert nem a tervek szerint alakul a dolog. Két gyermekkel képzeltem el az életem, sajnos ez engem megterhel, biztos hülyének nézel, bírom-e majd, hogy lesz majd... a szokásos kérdések.
2014. ápr. 29. 13:57
 9/15 anonim ***** válasza:

Dehogy nézlek hülyének, én is eléggé kétségbeestem a 3-tól, pedig ahogy mondod, tudtuk hogy benne van a pakliban. Megmondom őszintén, még tegnap is úgy mentem UH-ra, hogy ha már csak 2 baba lenne, akkor se lenne semmi, akkor így kellett lennie sőt sok szempontból könnyebb lenne... aztán meg borzalmasan érzem magam hogy ezt gondolom. Persze nagyon várjuk őket és nem lesz semmi gond ha már itt lesznek, megoldjuk, csak rettegek hogy milyen korán fognak születni és emiatt esetleg milyen sérüléseik lesznek...

Kívánom hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnétek! Megírod majd hogy végül hányan lettek? :)

2014. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, akkor nem csak én vagyok így? Megírom mindenképp, hogy hány van a pocakban, holnap még vérvétel, lehet megnéz UH-on is. Azért próbálom kiszedni a dokiból, hogy ez tuti 2, vagy lehet mégis 1 csak a hormonok bekevernek. És köszi a bíztatást, átérzem a helyzetedet és az aggódásodat is a koraszülés miatt. Így ismeretlenül is puszillak!
2014. ápr. 29. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!