Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesóm kötelességből elvállalja...

Tesóm kötelességből elvállalja a gyereket. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Tesóm 34 én 17. Volt egy rövid kapcsolata, majd a nem lett belőle semmi. 3 hónappal késöbb lett egy új barátnője. Olyan boldog volt, hogy szinte madarat lehetett vele fogatni. Egyszer csak megjelent a volt barátnő, hogy terhes, és a babát már nem lehet elvetetni. A tesóm fel akarja vállalni. Én nem vagyok még ilyen téren tapasztalt, de szerintem a lány csak kihasználja. A bratyesz elég jól keres, a csajnak még munkája sincs. Nem elég egyértelmű?
2010. jún. 10. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerubb ha csinalnak egy apasagi tesztet. Igaz nincs ingyen de valoszinuleg megmenti a tesodat attol hogy a csaj lehuzkodja. Na meg nagyjabol ki lehet szamolni mikor fogant.
2010. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekt vállalja, vagy a kapcsolatot? Mert ha a gyerek az övé, akkor választási lehetősége nincs, azért felelősséggel tartozik. De ezért újrfakezdeni egy kapcsolatot, fóleg egy olyat ami csak 3 hónapig tartott és nincs szerelem szerintem hülyeség.
2010. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a tesód helyében csináltatnék egy DNS tesztet.Kb.80-100 ezer között mozog.Ha kiderül,hogy tényleg övé a baba,akkor természetesen kötelessége fizetni.

De, ha nem az övé,(nem csinál tesztet),akkor esetleg elég sokáig fizethet gyerektartást,más gyereke után.

2010. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!