Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kigondoltátok már hogy közlite...

Kigondoltátok már hogy közlitek a nagy hírt apával és a családdal, ha összejön a kisbabóca? Szoktatok róla ábrándozni? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanok válaszára is számítok, akik már átélték:)
2011. márc. 2. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát én elterveztem, hogy majd a párom szülinapján mondom el neki, de nem bírtam ki addig és már másnap elmondtam, amit tudtam, hogy terhes vagyok. Nem volt benne semmi meglepő :(
2011. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hát én is elterveztem hogy hogyan is lesz mikor pozit tesztelek... és amikor pozit teszteltem annyira meglepődtem és olyan hihetetlen volt és annyira megijedtem stb stb stb hogy rögtön elmondtam neki :) Nagyon megijedtem akkor hogy úristen... itt a baba. Pedig vártuk/várjuk nagyon :)


12+3 km

2011. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy itt tervezgetek, akkor meg majd.... Mindegy, így is, úgy is biztos örül majd nagyon, csak szeretném emlékezetessé tenni...:)
2011. márc. 2. 10:12
 4/28 anonim ***** válasza:

Eléggé emlékezetes maradt neki így is :))))

Utolsó voltam

2011. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Egyszerűen együtt néztük a 2 csíkot, nem mondtam semmit.
2011. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szia

az első baba stimulált volt, teszt halvány pozi, UH - semmi, mensi semmi. Nagyon kiakadtam ... két nap múlva, vérvételből derült ki, hogy jön a baba. Aznap 10 percenként telefonált, úgy hogy semmi romantika nélkül tudta meg. Egy szál vörös rózsával jött haza.

A tesóval úgy voltunk, ha jön örülünk neki, ha nem örülünk az egy szem fiunknak.

Jött, folyamatos hányással, és alvással jelentkezett. A párom mondta is, úgy látja itt baba lesz, nem kell a babakocsit, kiságyat még eladni. Másnap teszteltem egy erős pozitívat, mensi előtt 3 nappal.

2011. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Baba1: Vettem egy babáknak való étkészletet és vacsoránál három személyre terítettem. Meglepődni sem volt ideje, mert hangos nevetésben törtünk ki.

Baba 2: A hasamra rajzoltam egy babafejet és ahogyan a képregényekben szokás; a buborékba beleírtam, hogy APA. Amikor hazajött és lepihent, mondtam neki hogy kapok egy puszit a hasamra. Amikor felhúzta a pólómat és meglátta a vigyorgó kis fejet apa felirattal...képzelhetitek.

2011. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én du. csináltam egy tesztet és alig vártam, hogy este hazaérjen a munkából, amikor belépett az ajtón, megkérdeztem tőle, mit csinál augusztus közepe táján? Kérdőn nézett rám, aztán amikor megmutattam a + tesztet, azt felelte, hogy ott lesz velem a kórházban :-)
2011. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ma 11:05 ez nagyon aranyos és eredeti :))))
2011. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Jajj! Köszi hogy ilyen sokan írtatok! Mindegyik történet nagyon jó a maga módján. Nyilván, ha segítséggel jön a baba, akkor azt nem nagyon lehet olyan meglepetésszerűen előadni, de szerintem annál nagyobb az öröm!

Az étkészletes és az "időpontos" ötlet különösen tetszett!!!

2011. márc. 2. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!