Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye?

Szerintetek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A menzeszem 28-án (3 nap) kellene nem megjönnie.

Eddig mindig fájtak a melleim menzesz előtt,de most nem fáj.

Mennyi az esélye,hogy babát várok?Tudom,hogy csak 3 nap,de muszáj kiírnom magamból:)


Kb 1.5 éve próbálkozunk a Férjemmel,nála minden rendben. Nálam van egy pici bibi (kis PCO és sűrűbb nyák) Azt mondta az orvosom,hogy ezek nem befolyásolják a teherbeesést.

Válaszotokat köszönöm.



#teherbeesés #PCOS #mellfeszülés #nem feszül #sűrűbb nyák
2018. márc. 25. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat igy ezt nem lehet megmondani.:/ de drukkolok!

Amugy mikor en teherbe estem, ereztem, hogy ez most mas, meg menzesz elott ereztem, hogy valami tuti van, mintha nem en letten volna, vagy nem tudom. Nekem 2 ev utan jott ossze:)

2018. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Annyit észre vettem még magamon,hogy sokkal többet akarok enni.Szinte farkas éhséggel,mintha nem ettem volna egész nap semmit. :)

2018. márc. 25. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Farkaséhség menstruáció előtt szokott jelentkezni.

Még csak most,a a napokban van a beágyazódás,még az égvilágon semmilyen tüneted nem lehet,mivel még gyakorlatilag nem vagy terhes.

Már ha össze jött a baba ezúttal,de reméljük igen.:)

2018. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet sima mestruációs előjel is.Az hogy most nem fájnak a melleid az csak egy dolog.
2018. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 momoka 2002 ***** válasza:
Csinalj tesztet,lehet mar kimutatja.
2018. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem 0,58754585785% esély lehet rá.
2018. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!