Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több betegség mellett terhesség?

Több betegség mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok!34 éves vagyok van egy 5 éves fiam. Nagyon szeretnék még egy gyereket, de van egy ITP nevű betegségem (ez már 15 éve, képem is kivették), magas vérnyomásom ami terhesség alatt alakult ki és több gyógyszert szedek, és tavaly operálták a sérvem, hálót raktak a hasamba. Szóval nem tudom ilyen előzmények mellett van e értelme egyáltalán gondolkodni ezen. Természetesen beszélek majd orvossal , csak kíváncsi vagyok van e olyan itt aki több betegség mellett szült, és mik a tapasztalatok?
2018. febr. 27. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ITP-s vagyok, bár lépem még megvan. Most vagyok 13hetes terhes, eddig nem romlott, szokasos rossz csak 😃 (60-80e kozott).

Tobbihez sajnos nem tudok hozzaszolni.

2018. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!