Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli nagyon halvány...

Időn túli nagyon halvány rózsaszín csík utalhat babára? 10-es teszt.

Figyelt kérdés
Csak holnap kellene megjönnie, de hormonpótlás miatt minél előbb tudnom kell, babás vagyok-e. Valakinek lett már időn túliból baba?
2018. márc. 27. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Én "korán tesztelő" vagyok. Ált. az első tesztjeimen 10 p után látszott jól! Kép?
2018. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan. De olyan is akinek nem. Ez rajtad nem segít, hisz nem tudhatod te melyik tábort erősíted majd.
2018. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] a kép sajna nem adja vissza.
2018. márc. 27. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha még időn túl is mindössze ennyi látható rajta, akkor azért ezt jobb lesz negaítvnak venni. Az időn túli tesztek eleve értékelhetetlenek, de ha egyértelmű csík jönne ki rajta valamivel később, akkor megérteném a kételyt. Ezen nincsen olyan és ha ennyire nagyítóval kell keresni még időn túl is, akkor az már nem pozitív. Persze ettől még később lehet az, ha továbbra sem jön meg.
2018. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat azert nem kicsit kell ehhez mereszthetni a szemedet. Negativnak vennem.
2018. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem inkább negatív, pláne ha időntúli.
2018. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!