Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hordott már ki valaki babát...

Hordott már ki valaki babát Bromocriptin mellett? Nem károsította a gyereket? Egészségesen született?

Figyelt kérdés
Hipofízis adenomám, azaz agyalapi mirigy jóindulatú daganatom van már 2 éve, amire Bromocriptint kell újra szednem. Ha teherbe esnék, az orvos szerint az első trimeszterben semmiképp sem hagyhatom el a gyógyszert, mert elvetélhetek nélküle. De így? Mik a tapasztalatok, mennyire károsítja a magzatot? Végülis ez nem náthagyógyszer, és ha egy sima lázcsillapítót se szabad terhesség alatt bevenni, akkor ez? Nagyon félek így teherbeesni, és pont ezt nem tudtam már az orvostól megkérdezni. Ha legközelebb alkalmam lesz, tuti megkérdezem, de addig is tapasztalatokat várnék, ha lehet! Előre is köszönöm!
2010. jún. 11. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedni kell!!!

Én elvetéltem és kiderült nagyon magas volt a prolaktinom!!

A doki szerint is szedni kell a 12.hét végéig!

Semmiféle magzatkárosító hatása nincs.

Nyugodtan szedd!

2010. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem az első 12 hét alatt,mivel nekem is magas volt a prolaktin szintem.Most 2 éves a fiam és minden rendben van!
2010. jún. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is szedtem, most 8 éves a fiam és ő az osztály legjobb tanulója
2010. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhességem 13 hetéig szedtem , most 15hós a kicsi fiam és okos gyönyörű baba. Semmi káros hatása nincs, ha viszont nem szeded elmehet a baba, én így jártam az első terhességemmel sajnos:(
2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!