Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Febr.24en voltunk együtt a barátommal megszakitasos módszerrel de sokkal hamarabb kivette,ovulaciom 27.körül volt.

De aztán marc.14-18ig megjött rendesen a menzeszem bar most elegge görcsöltem közbe,es most a napokban kicsit hányingerem mintha lenne (bar lehet vírus is mert eleg sokan elkpatak) rágörcsöltem erre nagyon most mert olvastam hogy sokan terhesseg alatt is megjön nekik


2018. márc. 28. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Párszáz forint egy teszt.
2018. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj es febr.15-19ig volt meg a menzeszem.
2018. márc. 28. 13:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom akarok majd venni :) de mire vegzek minden zárva
2018. márc. 28. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött utána rendesen, akkor nem valószínű.

Elég ritka, hogy valakinek megjön terhesség alatt. Én csak itt olvastam ilyenről, senkinek sem volt ilyen a környezetemben, családomban.

2018. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítással eleve kevesen esnek teherbe, plusz te már menstruáltál is. Nem vagy terhes.


Az meg ritkább mint a fehér holló, hogy valaki menstruáljon terhesség alatt. Ez csak itt ezen az oldalon gyakori.

2018. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat:) naja en is itt olvasom csak mar itt majdnem mindenki ugy terhes hogy menstruál közben
2018. márc. 28. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu nem menstrualnak.... Csak bebeszeli mar mindenki. Mindenkinek beagyazodasi verzese van meg tunetei, holott ez is szinte legendaba illo

Ketlem hogy terhes lennel.

2018. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!