Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges még...

Szerintetek lehetséges még hogy terhes vagyok? Érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
Szóval az én történetem egy kicsit bonyolult... missee fogamzásgátlót szedtem már 7 hónapja, de egy stresszes időszakom miatt hónap közepén kimaradt 4 szem. Aztán gondolom a megvonásos vérzésem jelentkezett 2-3 napig. Utána folytattam a gyógyszert. A férjemmel nem védekeztünk és 9 nappal ezelőtt voltunk együtt utoljára mindenfajta védekezés nélkül. Tegnap elkezdtem vérezni, de semmiben sem különbözik mint egy átlagos menstruáció. Előtte való nap csináltam egy tesztet és negatív lett. A terhességre azért gyanakodom, mert furcsa módon megjelentek az arcomon pattanások és egyiknap nagyon kívánós vagyok a másiknap pedig semmit sem ennék.. a cicim is fáj, de lehet a menstruáció... szerintetek érdemes tesztet csinálnom vagy felesleges ?

2018. márc. 28. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem. Kihagytad a gyógyszert, megjött, utána újra kezdted szedni vagy nem?

"Utána folytattam a gyógyszert. A férjemmel nem védekeztünk "

2018. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam a gyógyszert 4 szemet és amikor kihagytam vérezni kezdtem, de csak párnapra. (Ciklus közepe kb) Gondolom azért véreztem, mert akkor nem kellett volna. Most pedig megjött a szokott idő előtt 1 nappal.
2018. márc. 28. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szokásosan vérzel, akkor miért gobdolsz terhességre?

Egy baromság, hogy terhesség alatt menstruál az ember. Igen, van akinek megvan, van aki vérzik (én pl 10hetet vérezGETtem végig), de egyáltalán nem olyan mint egy mentsruáció. Kevesebb, nem folyamatos (van mikor fél napig semmi, aztán megint), általában barnás, és kevesebb napig tart mint a szokásos mentsruáció!

2018. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van rá hogy terhes vagy.Csak a hormonjaid felborultak.
2018. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
He? Véreztél és negatív a teszted. Akkor most min kattogsz?
2018. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. De megnyugtatásképp csinálj tesztet.
2018. márc. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!