Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már ketten mondták, hogy...

Már ketten mondták, hogy gyanús, hogy terhes lehetek. Tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval...A menstruációm 26-27 napra szokott megjönni, 5 napig tart, normális. Általános folyásom is normális. Az utolsó mensim első napja január 3.-a volt. Gumival szoktunk védekezni, de volt, hogy elfogyott és nem bírt magával a párom, akkor megszakítással történt. Úgy egy hete egyik éjjel elég rosszul voltam, akkor egyszer hánytam is, de ennyi. Másnap a frissen főtt kávé szagától is majdnem kidobtam a taccsot. Alapból sokat alszom, így abban nem látok érdemi változást, kívánósság is alapból megvan pici korom óta, főleg a csoki irányában. Sokszor van hányingerem, és a szokásos mensi előtti gyilkos mellfeszülés is elmaradt, de van egy ilyen mindjárt megjön érzésem. Hétfőn kellene egyébként. Szerintetek?

2018. jan. 27. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hétfőn csinálj egy terhességi tesztet.
2018. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek lehetsz terhes. Ha hétfőn nem jön meg, akkor csinálj tesztet.
2018. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Ès akkor tesztet mièrt nem csinàlsz, ha ilyen "tüneteid" vannak?

Az, hogy mondták ketten is, hogy gyanús...attól mèg senki nem lesz terhes, viszont arra jó, hogy belelovalld magad! A kávèszagtól lettem már èn is szrul, hogy hogynem pont nem terhesen.

2018. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha terhes is vagy,akkor sem érezhetsz még tüneteket.

Szerintem nem vagy az.

2018. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy nő hányni “merészel”, azonnal azt kérdezik tőle, hogy terhes-e. Ha kérdéses, akkor tesztelj.
2018. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Terhességi tünet csak a sikeres aktus után két héttel lehet, hányni viszont bármitől lehet. Persze ha nem védekezel lehetsz terhes, de tünete csak később lesz.
2018. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nincs még tünet.

Azért arra kiváncsi lennék, hogy mire alapoztak vagy honnan látták nálad a terhességet.

2018. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetnek terhesség jelei. A legjobb tanács amit adhatok,hogy nyugodj meg mert ha jobban idegeskedsz,görcsölsz rajta akkor azért nem jönmeg foglald elmagad és ha hétfőn még semmi akkor kedden tesztelj.A tanácsot ne rosszindulatbol fogadd csak tapasztalatból beszélek velem most történt hogy nem jöttmeg és már idegesítet hogy nem tudtam hogy mivan a teszt negativ lett 1 hét késés után és 1 hét és 5 nap után mikor megnyugodtam és a vizsgáimra koncentrráltam és násnap megjött.ja azt nem irtam oda hogy az orvos hormonzavart állapított meg és azért késet utánna már az idegességtöl
2018. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tul koraiak lennenek a terhessegi tunetek, nem valoszinu hogy az vagy.
2018. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2018. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!