Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Altforalle tabit szedem másfél hete. Az az egy gond, hogy ez az első hónapom és még kiegészítés volt ajánlott de mi megszakításosan csináltuk múlthét szombaton. Most szerdán értem volna az első sor végére de elfelejtettem bevenni és csak 12-13 óra után vettem be ami ugye kívülesik a 12 órán.. a tájékoztató szerint ha megelőző héten történt valami, akkor lehetséges, hogy terhes vagyok és sajnos pont az első sorra vonatkozóan:( Azóta ugyanúgy szedtem pontosan de szombat és utána hétfő..óta 8 nap telt el. Sosem görcsölök szinte csak a mensi első napján, de már 2 napja alul görcsöl a hasam ma émelygek és 2 napja barnás folyásom van.. ez mi lehet? Ovuláció holnapután lesz az alkamazás szerint. Lehet hogy terhesség? Ha igen honnan tudom? Ilyenkor már 3napos teszt mutat valamit? Ha macskagyökérteát iszok nagy mennyiségben elvileg vetélést okoz de mostanában azt iszom álmatlanságra.

2017. júl. 9. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Mindannyiunk érdekében remélem, hogy nem vagy terhes!

Az a mennyiség, amit álmatlanság ellen iszol, nem okoz vetélést.


Ilyenkor csak azt tudom mondani, hogy nem mindenki elég érett a fogamzásgátló szedéséhez. Jobb lenne a guminál maradni.

2017. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem érettség kérdése. Biztos vagyok benne, hogy neked is volt olyan sűrű napod hogy este jut eszedbe valami ami napközben kellett volna. Főleg hogy még nem olyan régóta szedem.
2017. júl. 9. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javasolom, hogy a telefonodon állíts be minden estére emlékeztetőt gyógyszer néven. Kihagyva a 7 napos szünetet. Nekem annak idején bevált.
2017. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, állítottam!:)
2017. júl. 9. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első hónapban kell kiegészítő védekezés, erre figyelmeztettek is, de te lényegében nem védekeztél.

Lehetsz terhes.

A tea nem valószínű, hogy vetélést okoz.

2017. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barnázás lehet felszívódott terhesség vagy ilyenkor már nevezhető spontán vetélésnek?
2017. júl. 9. 19:36
 7/7 anonim válasza:
Szó sincs vetélésről vagy felszívódott terhességről. Zöldségeket írsz... Lehetsz terhes, ez lehet tünet. Nekem így volt. Sosem görcsöltem menzesz alatt,viszont amikor teherbe estem akkor igen és szintén barnás pecsételés volt. Ekkor lett + a teszt. Mondjuk mi örültünk és 2 éves a kis drága. Viszont az is lehet hogy bekavart a gyógyszer és másik fajtára lenne szükséged. Úgy fog kiderülni bármi is ha elmész orvoshoz.
2017. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!