Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszt...

Negatív terhességi teszt ellenére volt, hogy valaki mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Február 14.-én jött meg a menstruációm, márciusban csak 1 napos minimális pecsételő vérzés utána barna folyás. Erős 2 hétig igencsak fáradékony voltam azóta viszont semmi egyéb tünetet nem tapasztaltam.Teszteltem negatív lett, érdekelne, hogy valaki járt már úgy hogy negatív teszt ellenére terhes volt? Mennyi idős terhes volt úgy hogy mégis negatívat tesztelt? Tervezzük a babát. Mennyi idő után mutat biztos eredményt a teszt? 1 hét múlvára kaptam időpontot dokihoz.

2018. márc. 29. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó tesztet mikor csináltad?
2018. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia

Tegnap, igaz nem reggel hanem délután.

2018. márc. 29. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos biztosat mutatott már a teszt.

Ha baba lenne a dologban,akkor már március közepe táján pozit kellett volna,hogy mutasson,de majd a doki is mond valami okosat,biztos.

Ha most nem is,de reméljük,hogy következő hónapban sikerül!:)

2018. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mensi még sehol, de a melleim leszakadnak a helyükről, ráadásul ma egy sima bolti túra kikészített teljesen. De ennek ellenére inkább úgy megyek majd dokihoz hogy az esélytelenek teljes nyugalmával. Ettől függetlenül érdekelnének az olyan esetek ahol valaki negatívat tesztelt aztán kiderült hogy mégis babás.
2018. ápr. 3. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt igen. Sorozatosan negatívakat teszteltem, mikor már konkrét terhességi tüneteim voltak: megváltozott szaglás és ízérzékelés, szurkáló petefészek stb.
2018. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mennyi idős terhes volt úgy hogy mégis negatívat tesztelt? "


Utolsó vagyok, még épp vártam a mensimet, mikor nem akart megjönni, szóval nagyon a terhesség elején voltam, olyan 4 hetes kb.


Még annyit, hogy nekem is majd leszakadtak a melleim, és borzasztó érzékenyek is voltak, mintha mázsás zsák nőtt volna a helyükre. Szóval jó jel, ha ilyet érzel :-)

2018. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindig utsó vagyok: mensi elmaradását követően olyan 2-3 napra már halvány pozit teszteltem, ez napról-napra erősebb lett.
2018. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fáradékonyság, szédelgés, fura szagok mensi napján, de negatívat teszteltem. 3 nappal később lett pozitív, itt szuszog a kiságyban 😊

De sajnos ez mindenkinél más.

Szurkolok! ;)

2018. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!