Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik a mensim,...

10 napja késik a mensim, harmadik nap késésnél volt 1 negatív tesztem. Van remény a babára?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is csinálj tesztet, mert az orvos minden bizonnyal rá fog kérdezni. Ha pontosak a ciklusaid és 3 nap késés utám megatív volt akkor vélhetően nem vagy terhes. Ha nem pontosak akkor lehetséges, hogy később volt peteérésed.
2018. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Köszi, hogy töröltetted a hozzászólásomat! Fenn tartom a véleményem, nem rágörcaöl aki 10nap késpsnél tesztel, attól függetlenül, hogy egy hete negatívat tesztelt. Ezt még a terhességi tesztek betegtájékoztatója is leírja, emellett én kérem ki magamnak, hogy aki tesztelni mer akár a nemvárt napján, az rágörcsölne.

Tudnám még folytatni, de úgy érzem én is, te kismama leszel...

2018. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 11 köszönöm a válaszod.
2018. márc. 30. 13:48
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves 12 és 10 a kérdést azért írtam ki mert a testvérem egy kis bogarat ültetet a fülembe "hogy mivan ha mégis az vagyok"!Az orvosom is azt mondta a telefonba hogy felesleges tesztelgetni majd a vizsgálaton kiderül de én döntöm el hogy tesztelgetek e!

12 a régörcsölést azért írtam mert láttam sok kérdésnél,hogy nagyon rágörcsöltél és azért nem menstruálsz!Nem másra célozgattam és nem is néztem senkit hülyének! Én Magamról beszéltem nem másról ezért nem is értem miért vagy ennyire felháborodva a semmin!Mert ha jóltudom se téged és se mást nem sértegettem,de ha magadra vetted akkor bocsánatot kérek!

2018. márc. 30. 14:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen választ vársz akkor? Szerintem az vagy! Mivel létezik olyan, hogy valakinek csak a menstruáció elmaradása után 4-5 nappal vagy több mutatja ki a teszt! Ha annyira kíváncsi vagy hogy terhes vagy e meddig tart rápisilni? Ha nem vagy kiváncsi és nem érdekel akkor miért írtad ki? Semmi veszíteni valód nincs! Egyszerűen nem értem!
2018. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Terhes voltál végül kérdező? 😊
2020. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!