Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Jart mar igy...

Terhes lehetek? Jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés
hetfon volt egy ugymond "balesetunk" ....meg aznap ejjel eszre vettem hogy megjott a mensesem.kedden mentem a gyogyszertarba esemeny utani tablettaert, mire ki derult hogy receptre van csak...orvos aznap mar nem rendelt...szerda reggel gyorsan orvos...gyogyszertar..meg vettem be vettem...erre ma teljesen el mult a verzes...lehet hogy a gyogyszer zavarta meg, vagy mar keson jutottam hozza a gyogyszerhoz es terhes lettem?
2018. márc. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Brutál mennyiségű hormon van az eseményutáni tabiban! Teljesen normális ha megzavarosik a hormonháztartás és lehet még a következő menstruációdon is érezni fogod a hatását!
2018. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A baleset után kezdődött a menstruáció. Én erre nem vettem volna be esemény utáni tablettát, mert az esély a terhességre nagyon kicsi. Az esemény utániban egy marék hormon van, nem csoda, ha most teljesen összezavarja a ciklusodat. Ez akár fél éven át így lehet mostantól.
2018. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Mit jelent az hogy baleset?
2018. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első még óvatosan jósolt.. Nekem teljesen megváltoztatta a ciklusomat, sosme lett olyan, mint volt.. Igaz rá 2 évre kezdtem fogamzásgátlót szedni, úgyhogy azt már sosem tudom meg, hogy 2 évre rá visszaállt volna-e..


Szinte kizárt a terhesség...

A mensid biztos, hogy nem a balesettől múlt el

( ha ilyenkor esnél teherbe, amire kicsi az esély, csak a következő maradna el)


Minden bizonnyal a hormonlöket okozta

2018. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat :) azóta màr ujjra megjött, es tart is. Szerencsere nem erzem rosszul magam a hormonok miatt. Biztos ami biztos alapon vettem be. Inkabb ez...mint egy abortusz.
2018. ápr. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!