Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak tunetek kesett 7napot...

Vannak tunetek kesett 7napot (mindig pontos! ) aztan megis megjott lehetek-e terhes?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szoval probalkozunk a ferjemmel a kisteso "gyartasban" s a mult honapban aktivak is voltuk a termenyek napokban. A ciklusom 31 napos mindig pontosan jon/jott meg az elso szulesem utan. Ebben a honapban viszont kesett (marcius 2.-an kellett volna megjojjon) s a 4. nap kimaradasakor teszteltem de negativ lett . Gondoltam varok meg s holnap szerettem volna tesztelni de ma megjott,eros gorcsolessel,ami eddig nem igy volt. Hozza teszem hogy szuro,gorcseim voltak,feszult a hasam s azt hittem meg is fog jonni rendesen a "megadott datumon" de aztan elmaradt s ugye 7napos kesesel jott meg. Es nagyon felvagyok fuvodva pedig semmi szeles dolgot nem ettem az elmult par hetben! Mostanaban surjen megszedulok eleg durvan es nagyon erzekeny a mellbimbom. Szoval ha megis megjott lehetek e terhes ?! Erdemes ujra tesztelnem miutan megall a menzeszem?! Vagy jart mar valaki igy?

Nagyon szeretnenk egy kistesot :)


Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom!


2018. márc. 9. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjott bő vérzéssel erős görccsel akkor nem vagy terhes
2018. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megvárni amíg elmúlik a vérzésed,holnap is tesztelhetsz újra.

Ha az is negatív,akkor nincs

2018. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
*baba.
2018. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen megjött, akkor nem vagy terhes. Valószínűleg most volt egy erősebb hormonhatás a szervezetedben és azért érzed ezeket a dolgokat.

A teszt is negatív volt 4 nap késésnél. Ha terhes lettél volna, már legalább halványan mutatta volna a terhességet. Szinte 100 százalék, hogy nem vagy terhes.

2018. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondhatni bo verzesnek inkabb ilyen kisebb "foltokban jon" nem mint maskor,s elenkebb piros. Normal menzesznel sok szokot folyni surjen (ami napi 3-4db betet) de most meg még ez az elso. S a pufadas ugyan ugy lehet a menzesz tunete is mert eddig nekem nem volt,csak az elso terhesegemnel. De ott viszont nem is volt menzeszem elso perctol.
2018. márc. 9. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet korai vetélés..gorcs, verzes.jot nem jelent általában.sajnalom
2018. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!