Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy megint terhes vagyok?

Lehet hogy megint terhes vagyok?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapja született a kisfiam és késik több mint egy hete a menstruációm.Őszintén nem nagyon készültem fel egy újabb terhességre, mert végig idegeskedtem az egészet , meg nagyon kész voltam, végig hánytam az egészet , 32 hetesen 38 fokos lázzal kórházban voltam egy hetet.Végül 37. hétre megszületett 2200 dkg-mal és 47 cm-rel.Hálistennek egészséges.Lényegében attól félek hogy fel van e készülve a testem egy újabb babára, hogy van e annyi vitamin a szervezetemben ami neki most kell.Mert a fiamnál szedtem terhesvitamint , mert hát ott tudatosan akartuk őt.

2018. márc. 30. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet és kiderül....
2018. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagy felkeszulve, gondolom, vedekeztek.
2018. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teszt??
2018. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet
2018. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem írtad le, hogy védekeztek e vagy sem.

Nyilván ha nem akkor van esély rá.

2018. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén nem nagyon készültem fel egy újabb terhességre, mert végig idegeskedtem az egészet "


Ha nem vagy felkészülve egy újabb gyerekre, akkor védekezni kell. Gondolom ha ezen aggódsz, akkor ezt nem tetted meg. De vajon miért nem?


Egyébként tudom, meglepő, de nem látunk beléd. Szóval holnap elmehetsz a legközelebbi patikába és vehetsz egy terhességi tesztet, ami tutira megmondja neked, hogy terhes vagy-e vagy sem.

2018. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megszakítottan voltunk egyszer, utána óvszerrel.csináltam két napja tesztet az negatív lett.De mivel a fiamnál sem mutatta ki még ilyenkor csak a következő hónap közepén így nem lehetetlen, hogy nem vagyok terhes csak még nem erős a hormon.A tünetek annyi , hogy pár napja nagyon szédültem és hányingerem volt.Az most elmúlt de a mell duzzanat az maradt és nincs étvágyam.
2018. márc. 30. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehetséges. Az én lányom 5 hos volt és szopizott,amikor összejött a tesó. Bár mi terveztük Őt is. Bîrta a szervezetem,és a babának sem lett semmi baja,pedig vitaminokat nem szedtem.
2018. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvileg ha vannak már "tünetek" azt a Hcg okozza, tehát a teszt is jó eséllyel ki mutatná.
2018. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon nem jól csinálsz kérdező, kizárt dolog, hogy a teszt a terhességet csak a 12. hét után mutassa ki...Annyira gagyi teszt a világon nincs...
2018. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!