Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy megint terhes vagyok?

Lehet hogy megint terhes vagyok?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapja született a kisfiam és késik több mint egy hete a menstruációm.Őszintén nem nagyon készültem fel egy újabb terhességre, mert végig idegeskedtem az egészet , meg nagyon kész voltam, végig hánytam az egészet , 32 hetesen 38 fokos lázzal kórházban voltam egy hetet.Végül 37. hétre megszületett 2200 dkg-mal és 47 cm-rel.Hálistennek egészséges.Lényegében attól félek hogy fel van e készülve a testem egy újabb babára, hogy van e annyi vitamin a szervezetemben ami neki most kell.Mert a fiamnál szedtem terhesvitamint , mert hát ott tudatosan akartuk őt.

2018. márc. 30. 19:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam hogy 12.hetesen mutatta ki, csak hogy a menstruáció kimaradása után 2 hétre
2018. márc. 30. 21:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor vagy vársz, vagy elmehetsz HCG vérvételre, az pontosabbat mutat, konkrét számmal. Simán lehetsz terhes. De a ciklus se stabil még ilyenkor. Én vagy 3 tesztet ellőttem a fiam 6 hónapos korában pedig használtunk óvszert és nem szakadt ki, de úgy tűnt beállt a ciklusom, erre késett bő 1 hetet.. Mondjuk 2 keresztes volt a vizeletem gennyel, azt legalább láttam teszt közben, hogy valami a vizeletemmel nem oké. De tényleg nem látunk beléd, nem is védekeztetek, simán lehetsz terhes is.
2018. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!